Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
M.C. Escher ontwerp. Damasten servet met zeepaardjes en vissen. Eindhoven van Dissel en Zonen 1955. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Twaalf 835/000 zilveren lepeltjes en twaalf 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en gecontourneerd floraal gegraveerde stelen. Afmeting: 10,5 - 11 cm. Mr. Pako-Rhenen. Anno 1975. Gewicht: circa...
1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot met zilveren lepels en prikkers, 3 theelepels met verschillende voorstellingen en 6 prikkers met kardinaals model. 8-9,5cm. Divere gehaltes. totaal ca 60 gram. In goede staat
Oude bronzen figuur. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Op marmeren basement. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Bolle ring met geelgouden lijnenbewerking aan de kop bezet met een briljant geslepen diamant in een witgouden gladomzetting. ca 0,10 ct. breedte 11 mm. ø 60. ca 5...
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Gesigneerde bronzen meisjesbuste. J. Hoyerich 86. Afmeting: 30 x 19 x 20 cm. In goede staat.
Twee antieke messing historisme kaarskandelaren. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zilveren lepel en porseleinen potjes met zilveren strooideksels. Zilveren lepel met bamboe vormige steel en een opengewerkte bak met chinees teken, 14,5cm, en 2 porseleinen potjes in plated houder, vo...
Antieke messing bewerkte dekseldoos met porseleinen damesportret. Handgeschilderd. Afmeting: 5 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 935/000, gemaakt uit 8 schilden met emaille van diverse stadswapens. breedte 20 mm. 19 cm. ca 30 gram. In goede staat
Groot oud Indonesisch houtgestoken beeld. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zilveren kop bezet met citrien en markesiet, in Art Deco stijl. Ring met een vierkante kop in het zilver bezet met smaragd geslepen citrien, 10x8mm, en een rand versierd ...
Grote antieke terracotta buste met originele polychromie. Circa 1900. Gemerkt D.E.P. BB 4020. Kleine restauratie achterkant. Afmeting H 46. In goede staat.
Wandelstok met zilveren greep, 800/000, haf rond model voorzien van gravure. 85 cm. Diverse deukjes.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met een strakke gematteerde band voorzien van een ovaal cabouchon geslepen lapis lazuli. 10x15mm. Breedte 16 mm. ca 18,5 gram. ø 56 In goede staat
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Lot met 4 zilveren ringen, 925/000, met zirconia en parel. ca 41,5 gram. diverse maten.