Antieke Franse bureauklok met barometer en thermometer. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Compositie metaal. Afmeting: 37 x 38 x 10 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 19e eeuwse staande klok. Huwelijk tussen Schwarzwald uurwerk en Biedermeier berkenhouten klokkast. Wormbeval. Afmeting: 240 x 50 x 26 cm. In matige toestand.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vogels en hond. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Neo Gotische messing belvormige tafelklok met druivenranken, figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, stil uurwerk. Afmeting: 20 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse wit marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie patina. Afmeting: 154 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok. Koud beschilderd. Circa 1900. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Groot lot horloge-makers onderdelen + uurwerken et cetera. In doos. Afmeting: 24 x 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee antieke tafelklokjes. Circa 1900. Eén maal rood marmer met messing, gelijmd. Eén maal Bisquit porselein, Jugendstil, goed. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen figuren. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag op bel. Afmeting: 33 x 42 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwald Jugendstil klok met figuren voorstelling. Circa 1915. Afmeting: 39 x 16 x 11 cm. In zeer goede staat.
Cloisonne tafelklok met messing en porseleinen plaquettes en zuilen. 21e Eeuw. Batterij uurwerk met centrale secondenwijzer. Klok is van mooie kwaliteit. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met scheepjesmechaniek, wekker en bruidskrans. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Oude notenhouten zaagklok. 20e Eeuw. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil vrijslinger met kroon. Circa 1915. Afmeting: 85 cm. In zeer goede staat.
Messing reiswekker met Reuge speelwerk. Gemerkt Mercedes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder messing Jugendstil klok. Circa 1915. Afmeting: 37 x 30 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen klok. Been kind gerestaureerd. Voet vrouw gerestaureerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse keramieken bakkersklok met distel decor en compositie metalen versieringen. Acht-daags stil uurwerk. Afmeting: 38 x 27 x 12 cm. In goede staat.