Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Heubach Köppelsdorf pop
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen Heubach Köppelsdorf pop nr. 300.0. Met echt haar, slaapogen en babylichaam. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Grote Armand Marseille pop
Startprijs 120 EUR

Grote Duitse porseleinen Armand Marseille pop nr. 1894/8 met echt haar, vaste ogen, gelede lichaam en porseleinen onderarmen. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Antieke kinderwagen , 1900
Resultaat: 80 EUR

Mooie grote antieke kinderwagen met gaaf vlechtwerk, hoge wielen, bladveren en lederen kap. Circa 1900. Afmeting: 137 x 116 x 57 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Divers. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

20x Roco H0 Personenwagens
Resultaat: 65 EUR

Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat

Antieke Duitse pop
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse Kammer & Reinhardt/Simon & Halbig pop. Nr. 126/6. Met gelede lichaam, mohair haar en slaapogen. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43514 + 04144 S
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43514, BR E71en 1x E-lok 04144 S, BR 104, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62509 + 62431
Resultaat: 100 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 62509, METRONOM 146 538-4 en 1x E-lok 62431, Einst E189 920, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 62890 + 62835
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 62890, SNCB 6001 en 1x Diesellok 62835, WLB ER 20-008, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43661 + 43722
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43661, DB BR 118 en 1x E-lok 43722, ÖBB 1044 208-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63513 + 43655 TSI
Resultaat: 75 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 63513, SBB 460 015-1 en 1x E-lok 43655 TSI, Re 460 073-0, beide in originele verpakking en in goede staat.

Speelgoed hond, Terriër
Resultaat: 60 EUR

Oude 60-er jaren mohair speelgoed terriër. Afmeting: 44 x 38 x 15 cm. In goede staat.

Märklin trein
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse blikken Märklin speelgoed trein met tender (aanhangwagen). Type: R880. Circa 1930. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Antieke Duitse pop
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam, echt haar en slaapogen. Gemerkt Trebor P.M. 1. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

2x Roco H0: 43527 + 43216
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Motorwagen 43527, 491 001-4 en 1x Stoomlok met tender 43216, 2028, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43522 + 43428
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43522, DB V200 040 en 1x E-lok 43428, DB BR 191, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Antieke schildpad poppen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Solido speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Groot lot militair Solido ijzeren speelgoed + soldaten. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 13 cm. In goede staat.