19e Eeuwse Franse ivoren naaldendoos. Afmeting: 1,5 x 3,5 x 6 cm. In goede staat.
Fijngeschilderd 19e eeuws miniatuur schilderij met figuren/vogel decor. Afmeting: ø 7 cm. In goede staat.
Oude bureaulamp met groen-glazen kap en messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antiek vergulde compositie metalen lampenvoet op albast basement. Vrouw met mandoline. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm.
Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Vier maal koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee koetslampen + twee twee-lichts wandkaarskandelaren. Afmeting: 27 - 42 cm. In goede staat.
Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 56 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken tafellampen met brons. Rood. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.