19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.
Zeven antieke blikken. Onder andere: Verkade, Hulst, Haagse hopjes, Droste, opwind eend. 20e Eeuw. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Uit been gestoken dekseldoosje met walvisvaarders. 20e Eeuw. Afmeting: L 9,5 x B 5,5 x H 2,5 cm. In goede staat.
Kristalglazen hanglamp. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm ø. In goede staat.
Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.
18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.