Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

19e Eeuws tafelstuk
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws historisme tafelstuk met leeuwen, klauwpoten en kristallen schaal. Schaal beschadigd. Messing vernikkeld. Afmeting: 36,5 x 33 cm ø. In redelijke staat.

7x Antieke blikken, divers
Resultaat: 60 EUR

Zeven antieke blikken. Onder andere: Verkade, Hulst, Haagse hopjes, Droste, opwind eend. 20e Eeuw. In redelijk/goede staat.

Lot diversen, tabak etc.
Resultaat: 60 EUR

Lot diversen, tabak etc. Bestaande uit: Eén notenhouten tabakspot. Twee asbakken van Uiltje sigaren, chips. Twee gietijzeren bokjes met uilen. Eén Hudson sigaren reclame (showcard). Afmeting: 10 - 33 ...

Tassa + schilderij standaard
Resultaat: 60 EUR

Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse houten kandelaar
Resultaat: 60 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken Barok kaarskandelaar met klauwpoten. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Hanglamp met pegels
Resultaat: 60 EUR

Glazen hanglamp met kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.

30er Jaren bureaulamp
Resultaat: 60 EUR

Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Jugendstil plafondlamp, 1915
Resultaat: 54 EUR

Jugendstil messing plafondlamp. Drie-lichts met originele facet geslepen glazen kappen. Circa 1915. Afmeting: 50 x 60 cm ø. In goede staat.

Oude/antieke Russische Kovsch
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke houten Russische kovsch (drankhouder). Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil koekjestrommel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.

30er Jaren asbak
Resultaat: 50 EUR

30er Jaren marmeren asbak met bronzen vos. Afmeting: 7 x 15 x 12 cm. In goede staat.

7 Delen cloisonne
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud/antiek cloisonne. Floraal. Japan. Bestaande uit: Vijf kommen, twee dekseldoosjes. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren met putti
Resultaat: 50 EUR

Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Benen dekseldoosje
Resultaat: 50 EUR

Uit been gestoken dekseldoosje met walvisvaarders. 20e Eeuw. Afmeting: L 9,5 x B 5,5 x H 2,5 cm. In goede staat.

Kristalglazen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Kristalglazen hanglamp. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm ø. In goede staat.

Lamp met albasten voet
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, 18e -19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Art Nouveau haardomranding
Resultaat: 50 EUR

Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

5x China
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kwikbarometer
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

2x Italiaanse lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.

Antieke Philips luidspreker
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

Ton Funk Violetta + Philips radio
Resultaat: 50 EUR

Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.