Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zeldzame tinnen kraantjeskan
Startprijs 300 EUR

Zeldzame grote tinnen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Engels tinnen theeservies, 1920
Startprijs 60 EUR

Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek tin
Startprijs 60 EUR

Drie maal oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Friese tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen vijzel, 1880
Startprijs 150 EUR

Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.

19e Eeuws gewichtenblok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws gewichtenblok uit Leeuwarden met zeven gewichten van messing. Geijkt. Afmeting: 19 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Achter-glas reclame object
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Startprijs 40 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Korinthische capitel
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zeeuws bestek
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Neogotische bronzen deurklopper, 1880
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Startprijs 40 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Processiekruis, 1837
Resultaat: 120 EUR

Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse pijp
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse handbeschilderde porseleinen tabakspijpen. Eén maal groot, herten in natuur decor. Eén maal reservisten pijp, Reservist Meissner mit mädchen kann passieren. 4 Comp. Infanterie Nr. ...

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 100 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

6x Miniatuur schilderijen
Startprijs 100 EUR

Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Lot divers (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Messing bewerkte kolenbak
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing bewerkte kolenbak met kolentang. Afmeting: 48 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Paar bronzen vuurbokken
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen historisme vuurbokken. Neo Renaissance. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Antiek Chinees tablet, 1930
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.

Art Nouveau haardomranding
Resultaat: 50 EUR

Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.