Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.
Verchroomde bureaulamp. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke Japanse cloisonne Meiji dekseldoos met florale + vlinder decor. Haarlijn. Afmeting: 4,5 x 6,5 x 9 cm. In goede staat.
50er Jaren kassa van bakeliet, marmer en chroom metaal. Gemerkt Olland Utrecht. Afmeting: 43 x 30 x 34 cm. In goede staat.