Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse Volksemfänger+koptelefoon
Resultaat: 135 EUR

Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Ton Funk Violetta + Philips radio
Resultaat: 50 EUR

Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.

3x Oude viool
Resultaat: 100 EUR

Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.

Oude/antieke viool
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke violen +strijkstok
Resultaat: 100 EUR

Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.

2x Italiaanse lampen
Resultaat: 50 EUR

Twee vergulde Italiaanse houten lampen. Circa 1900. Tafellamp + wandlamp. Afmeting: 32 - 50 cm. In goede staat.

19e Eeuwse kwikbarometer
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse kwikbarometer met Franse opdruk. Gemaakt door A.W. Heynen-Den Haag. Afmeting: 98 cm. In goede staat.

18e Eeuwse barometer
Startprijs 450 EUR

18e Eeuwse Hollandse wortelnoten barometer door D.S. Tessa Fecit Amsterdam. Afmeting: L 109 cm. In goede staat.

3x Zijdebloemen onder stolp
Resultaat: 170 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen vazen met zijden bloemen en glas onder glazen stolpen. Eén stolp kapot. Afmeting: 32 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

2x Buffelhoorn, 20e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zeeuws mes
Resultaat: 100 EUR

Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

5x China
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

Art Nouveau haardomranding
Resultaat: 50 EUR

Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.

Messing bewerkte kolenbak
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing bewerkte kolenbak met kolentang. Afmeting: 48 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Achter-glas reclame object
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.

Friese tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

Tinnen houder, 1880
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, 18e -19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Petroleumlampen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse koper bewerkte petroleumlampen. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

4x Koperwerk, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee koetslampen + twee twee-lichts wandkaarskandelaren. Afmeting: 27 - 42 cm. In goede staat.

Oude messing paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp
Startprijs 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

Antieke hallamp, 1910
Resultaat: 120 EUR

Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren met putti
Resultaat: 50 EUR

Twee oude messing kaarskandelaren met putti. In Louis Seize-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

4x Antieke wandkandelaren
Resultaat: 40 EUR

Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.

10x Bronzen bellen
Resultaat: 95 EUR

Lot oude/antieke Europese en Oosterse bronzen bellen. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.

7 Delen cloisonne
Resultaat: 50 EUR

Zeven delen oud/antiek cloisonne. Floraal. Japan. Bestaande uit: Vijf kommen, twee dekseldoosjes. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

Asbak Holland-Amerika-lijn
Resultaat: 75 EUR

1st Class Only Holland Amerika lijn, SS Nieuw Amsterdam scheeps-asbak. Afmeting: 21 x ø 9,5 cm. In goede staat.

Bronzen wierookbrander
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander met console, haan en Foo-honden koppen. Bodemmerk. Afmeting: 36 x 19 x 14 cm. In goede staat.

30er Jaren asbak
Resultaat: 50 EUR

30er Jaren marmeren asbak met bronzen vos. Afmeting: 7 x 15 x 12 cm. In goede staat.

4x Franse Art Deco messenleggers
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke Franse Art Deco tinnen messenleggers met apen. Circa 1920. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde kaarskandelaren met Griekse vrouwen en bloemen. Ongereinigd. Afmeting: 53 cm. In goede staat.

Antieke speeldoos, 1900
Resultaat: 180 EUR

Antieke speeldoos met lithografie en gegraveerd deksel. Circa 1900. Afmeting: 13 x 20 x 16,5 cm. In goede staat.

Spiegel met messing omranding
Resultaat: 180 EUR

Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.

Antieke botanische stolp, 1900
Resultaat: 170 EUR

Grote antieke botanische stolp met tropische handgemaakte plant van vogelveren, mos en ijzerdraad. Afmeting: H 67 x ø 28 cm. In goede staat.

2x Gietijzeren (tuin) bijzettafels
Resultaat: 80 EUR

Twee gietijzeren (tuin) bijzettafels. 20e Eeuw. Afmeting: H 75 x ø 30 cm. In goede staat.

Venetiaanse Murano hanglamp
Resultaat: 150 EUR

Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.

Empire-stijl vergulde lamp, 1915
Resultaat: 100 EUR

Empire-stijl vergulde bronzen tafellamp met albast basement. Circa 1915. Art Nouveau. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antieke Schwarzwald kapstok, 1890
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Schwarzwald (Black Forest) houtgesneden kapstok met adelaar. Circa 1890. Afmeting: 45 x 90 x 20 cm. In goede staat.

Oude messing paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Design plafondlamp
Resultaat: 40 EUR

70-er Jaren groen-glazen design plafondlamp met chrome. Afmeting: 45 x 28 cm ø. In goede staat.

Stoof met koperen ketel
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met waterketel. Afmeting: 70 x 33 cm ø. In goede staat.

Stoof met ketel
Resultaat: 25 EUR

Notenhouten theestoof met bandintarsia en antieke koperen ketel. Afmeting: 50 x 36 cm ø. In goede staat.

2x Hoornen bootjes met figuren
Startprijs 20 EUR

Twee Oosterse hoornen boten met benen figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.

Antiek beursje (on-edel)
Resultaat: 35 EUR

Antiek goudkleurig metalen muntenbeursje met bewerkte deksel en twee medaillons, Napoleon Bonaparte. Afmeting: 9 x 6 cm. In goede staat.

Oude messing lampenvoet
Resultaat: 125 EUR

Grote oude messing met marmer lampenvoet en putti. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Oud gestoken masker
Startprijs 20 EUR

Oud mahoniehouten gestoken masker. 20e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.