Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Oosterse dekseldoosjes
Startprijs 40 EUR

Vier Oosterse dekseldoosjes uit metaal + messing. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 8 cm. In goede staat.

Antiek lakwerk doosje, 1900
Startprijs 70 EUR

Antiek houten lakwerk doosje met vakverdeling en figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 13,5 x 2 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse wortelhouten dekseldoos met mozaïek op deksel. Turnbridge Ware. Circa 1900. Afmeting: 10 x 24 x 19 cm. In goede staat.

Benen dekseldoosje
Resultaat: 50 EUR

Uit been gestoken dekseldoosje met walvisvaarders. 20e Eeuw. Afmeting: L 9,5 x B 5,5 x H 2,5 cm. In goede staat.

Kristalglazen hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Kristalglazen hanglamp. Vijf-lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 45 cm ø. In goede staat.

3x Miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

2x Tiffany-stijl lampen
Resultaat: 90 EUR

Twee Tiffany-stijl lampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 40 cm. In goede staat.

2x Lampen porselein/messing
Startprijs 80 EUR

Twee oude/antieke porseleinen tafellampen met messing. Handbeschilderd, floraal. Eén maal Sevres bloem er af. Afmeting: H 46 - H 47 cm. In redelijk/goede staat.

Lamp met albasten voet
Resultaat: 50 EUR

Italiaanse albasten tafellamp met verguld messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 53 x ø 24 cm. In goede staat.

Oude bureaulamp
Resultaat: 60 EUR

Oude bureaulamp met groen-glazen kap en messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Antieke lamp, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek vergulde compositie metalen lampenvoet op albast basement. Vrouw met mandoline. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm.

Antieke hallamp, 1910
Resultaat: 120 EUR

Antieke vergulde messing hallamp met facet geslepen glas. Louis Seize-stijl. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Kristallen kroonluchter
Startprijs 250 EUR

Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Startprijs 60 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Antieke porseleinen lamp, 1900
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke porseleinen lamp met messing voet. Circa 1900. Petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 80 x ø 29 cm. In goede staat.

Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Art Nouveau tafellamp
Startprijs 60 EUR

Zware antieke Art Nouveau tafellamp met glazen kap en messing rand. Circa 1915. Afmeting: 51 x 38 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

Oude messing paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Oude messing paraplubak
Resultaat: 60 EUR

Oude messing met roodkoperen paraplubak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Engelse kraankan
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse Engelse roodkoperen kraantjeskan met porselein. Eén chip. Afmeting: 36 x ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Startprijs 60 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

3x Brons
Startprijs 40 EUR

Drie maal brons. Bestaande uit: Grote bel, tafelbel, vijzel met stamper. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

3x Antiek koperwerk
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek koperwerk. Bestaande uit: Messing brandewijnkom, A. Raulin Dinant. Drie-delige tabaksset, montage onprofessioneel veranderd. Grote Barok-stijl kaarskandelaar. Afmeting: 18 - 65 cm. In...

18e-19e Eeuwse weegschaal (mahonie)
Startprijs 125 EUR

18e - 19e Eeuwse mahoniehouten weegschaal. Afmeting: 61 x 40 x 20 cm. In goede staat.

4x Koperwerk, 20e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Vier maal koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee koetslampen + twee twee-lichts wandkaarskandelaren. Afmeting: 27 - 42 cm. In goede staat.

Lot messing/brons (10x)
Resultaat: 40 EUR

Tien maal messing/brons. Bestaande uit: Oosterse bewerkte tafellamp, dekselschaal, Neogotisch kistje, zeven oosterse vaasjes. Afmeting: 6 - 57 cm. In goede staat.

2x Aziatisch brons
Resultaat: 35 EUR

Twee maal Aziatisch brons. 19e - 20e Eeuw. Eén maal wierookbrander, Koro. Eén maal Chinese schaal met draak, paradijsvogel en bodemmerk. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.

Koperen kraankan
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse koperen kraantjeskan. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek messing
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Dekseldoos, Friese koperkunst. Bewerkte snotneus. Makkum's tabakspotje. Doofpotje, Tiel-Holland. Afmeting: 5 - 28 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke majolica petroleumlamp. Circa 1900. Historisme. Glazen oliereservoir kapot + majolica onderbrander gelijmd. Afmeting: 60 x 45 cm. In matige staat.

3x Opaline glas
Resultaat: 100 EUR

Drie delen antiek opaline glas. Handbeschilderd. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal vaas en één maal petroleumlamp. Afmeting: 26 - 53 cm. In goede staat.

Oude hangpetroleumlamp
Resultaat: 225 EUR

Oude koperen hangpetroleumlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x ø 37 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 45 EUR

Antieke petroleumlamp met messing voet en groen kristalglas. Circa 1900. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.

Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen messing petroleumlamp met florale decor. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Petroleumlamp (geëmailleerd)
Resultaat: 110 EUR

Kleine antieke messing geëmailleerde petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse koper bewerkte petroleumlampen. Afmeting: 53 cm. In zeer goede staat.

Antieke hangpetroleumlamp, 1900
Resultaat: 190 EUR

Grote antieke koperen hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 70 x ø 60 cm. In goede staat.

Antieke staande petroleumlamp
Startprijs 60 EUR

Grote antieke staande smeedijzeren petroleumlamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 160 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Oude opaline glazen tafel-petroleumlamp met havenvoorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 14 cm ø. In goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse lampenvoet
Startprijs 250 EUR

Grote 19e eeuwse getorste lampenvoet met drie bokkepoten. Afmeting: H 173 cm. In goede staat.

2x Antiek, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek. Circa 1900. Bestaande uit: Beschilderde opaline petroleumlamp + tinnen Tiel Utrecht kraantjeskan. Afmeting: 38 - 65 cm. In goede staat.

2x Antieke tinnen kruiken
Startprijs 50 EUR

Twee antieke vroeg 19e eeuwse tinnen kruiken met bodemstempels. Afmeting: 26 - 31 cm. In goede staat.

2x Antiek tin, 1800
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek tin. Circa 1800. Bestaande uit: Eén nachtspiegel (toilet). Eén bolle kruik. Afmeting: 17 - 44 cm. In goede staat.

Tinnen kraankan, 18e -19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

18e- 19e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Louis Seize. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Tinnen houder, 1880
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse tinnen historisme houder met twee deksels en hengsel met gravering en feniksen. Schuitvormig. Circa 1880. Afmeting: 14 x 26 x 25 cm. In goede staat.

Tinnen bloempot
Startprijs 200 EUR

Grote 19e eeuwse zilver-tinnen bloempot met rondom putti decor. Bodem beschadigd. Afmeting: 25 x ø 32 cm. In redelijke/goede staat.

Zeldzame tinnen kraantjeskan
Startprijs 300 EUR

Zeldzame grote tinnen kraantjeskan met klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.

Engels tinnen theeservies, 1920
Startprijs 60 EUR

Engels gehamerd tinnen theeservies op tablet. Civic Penter. Circa 1920. Afmeting: 6 - 55 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek tin
Startprijs 60 EUR

Drie maal oud/antiek tin. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 29 cm. In goede staat.

Friese tinnen kraantjeskan
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuwse handbeschilderde Friese tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In redelijk/goede staat.

Grote bronzen vijzel, 1880
Startprijs 150 EUR

Zeer grote bronzen historisme, Neorenaissance vijzel met stamper. Circa 1880. Afmeting: 19,5 x ø 24,5 cm. In goede staat.

19e Eeuws gewichtenblok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws gewichtenblok uit Leeuwarden met zeven gewichten van messing. Geijkt. Afmeting: 19 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Antiek presenteertablet, 1920
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits keramieken presenteertablet met vernikkelde messing omranding. Circa 1920. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Achter-glas reclame object
Resultaat: 45 EUR

Decoratieve achter-glas shampoo reclame. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 x B 27 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Startprijs 40 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Korinthische capitel
Resultaat: 40 EUR

17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zeeuws bestek
Startprijs 120 EUR

19e Eeuws Zeeuws bestek. Mes en vork. Snijwerk. Afmeting: L 20 - 21 cm. In goede staat.

Bronzen engel+vaas, 1900
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Neogotische bronzen deurklopper, 1880
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse Neogotische bronzen deurklopper met Maria. Afmeting: 39 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Antieke lamp, Krantenverkoper
Startprijs 125 EUR

Antieke Belgische tafellamp met krantenverkoper. Bronzen basis. Gemerkt 'Made in Belgium J.M. Parisiania'. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke bureauset
Startprijs 40 EUR

W.F. antieke twee-delige bureauset in lederen houder. Briefopener + schaar. Gegraveerd, deels verguld. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Processiekruis, 1837
Resultaat: 120 EUR

Groot 19e eeuws messing processiekruis met houten steel. Anno 1837. Afmeting: 220 cm. In goede staat.

2x Antieke Duitse pijp
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Duitse handbeschilderde porseleinen tabakspijpen. Eén maal groot, herten in natuur decor. Eén maal reservisten pijp, Reservist Meissner mit mädchen kann passieren. 4 Comp. Infanterie Nr. ...

5x Miniatuur schilderijen
Startprijs 100 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

6x Miniatuur schilderijen
Startprijs 100 EUR

Zes maal miniatuur schilderijen. In houten lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Lot divers (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal divers antiek (koper). Bestaande uit: Kwispedoor met lekschaal, messing verrekijker L.A. Harri Amsterdam, toneelkijker. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.

Messing bewerkte kolenbak
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing bewerkte kolenbak met kolentang. Afmeting: 48 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Paar bronzen vuurbokken
Startprijs 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse bronzen historisme vuurbokken. Neo Renaissance. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Antiek Chinees tablet, 1930
Resultaat: 35 EUR

Antiek Chinees messing tablet met figuren in tuin decor. Circa 1930. Afmeting: 31 x 22 x 1,5 cm. In goede staat.

Art Nouveau haardomranding
Resultaat: 50 EUR

Messing Art Nouveau haardomranding. Circa 1915. Afmeting: 25 x 134 x 35 cm. In goede staat.

Antiek haardstel, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antiek zes-delig gietijzeren met messing haardstel. Circa 1900. Afmeting: 68 x 27 x 18 cm. In goede staat.

Antieke Momento Mori schedel
Resultaat: 170 EUR

Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Groot Hollands stuurwiel
Startprijs 250 EUR

Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.

Groot antiek scheepsstuurwiel
Startprijs 100 EUR

Groot antiek mahoniehouten scheepsstuurwiel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 102 cm. In goede staat.

Gietijzeren Barok figuur
Startprijs 100 EUR

Zeldzaam antiek gietijzeren grafmonument. Barok. Circa 1800. Originele beschildering, met engel en medaillon. Afmeting: 100 cm. In goede staat.

3-Delige haard voorzet
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse gietijzeren met messing haardvoorzet. Drie-delig. Afmeting: In goede staat. Afmeting: L 24 - 77 cm.

Zeldzame dubbele weegschaal, 1880
Startprijs 110 EUR

Zeldzame Duitse ijzeren weegschaal met dubbelzijdige wijzerplaat. Duplex Wage. Circa 1880. Afmeting: 30 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Lot diversen (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf maal divers antiek messing/brons. Bestaande uit: Bronzen inktpot, ring met gravures, bronzen voorwerp met dolfijnen, bronzen gesp (oudheid), messing kom. Afmeting: 3 - 9 cm. In goede staat.

5x China
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Cloisonne, 1x opiumpijp, 1x penselenvaas, 1x lakdoosje. Afmeting: 4,5 - 17 cm. In goede staat.

5x Oud Aziatika
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal oud Aziatika. Bestaande uit: Vier figuratieve lavastenen lakstempels. Eén Indonesische weegschaal met olifanten decor. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.

Aziatisch beeld + bel
Resultaat: 40 EUR

Aziatische messing dansende figuur + tafelbel. 20e Eeuw. Afmeting: 36 - 37 cm. In goede staat.

Japanse benen Inro
Startprijs 75 EUR

Oude Japanse uit been gesneden inro met poezen voorstelling en bamboe. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

3x Chinese benen gordelknopen
Startprijs 75 EUR

Drie oude Chinese benen gordelknopen met figuren uitgesneden. Afmeting: 4 - 5,5 cm. In goede staat.

3x Antiek Oosters brons
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek Oosters bewerkt brons. Bestaande uit: Twee koehoorn versieringen. Eén koe-pin. Afmeting: 11 - 41 cm. In goede staat.

Lot divers bronzen houders
Startprijs 75 EUR

Lot diverse oude/antieke Oosterse bronzen houders. Afmeting: 3 - 21 cm. In goede staat.

Lot divers brons
Startprijs 50 EUR

Lot divers oud/antiek Chinees/Oosters brons. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.

2x Oosterse benen snuffbottles
Startprijs 125 EUR

Twee oude Oosterse benen snuffbottles met schroefsluiting. Eén maal naakte vrouw. Eén maal kikker op aubergine. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Antiek Oosters ivoren figuur
Startprijs 250 EUR

Antiek Oosters ivoren figuur op hoornen basement. Halfnaakte danseressen. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

6x Japanse netsuke's
Startprijs 150 EUR

Zes oude Japanse uit been gesneden netsuke's met signaturen. Onder andere: Europeaan, boeddha en dieren etc. Afmeting: 2,5 - 3 cm. In goede staat.

Coquillanoot ei + mandje
Startprijs 125 EUR

Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 6 -8 cm. In goede staat.

Coquillanoot ei + mandje
Startprijs 125 EUR

Oosterse coquillanoot met mandje, bewerkt en opengewerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Antieke schildpad lepeldoos
Startprijs 60 EUR

Antieke schildpad lepeldoos met kerk in landschap afbeelding. Circa 1900. Afmeting: 4 x 15 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuws Zeeuws mes
Resultaat: 100 EUR

Groot 19e eeuws Zeeuws mes. Voorzien van snijwerk met paarden en vogels. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Japans ivoren figuur
Startprijs 300 EUR

19e Eeuws Japans ivoren figuur. Japanse oude man met kind en bloesemtak. Op houtgestoken console. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.