Antieke messing hanglamp met geslepen gesatineerd glas en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 90 x ø 55 cm. In goede staat.
Oude Chinese houten console en twee schotelhouders. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x ø 25 cm / 16 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse tabakspijp met porseleinen kop en handbeschildering, met houtsnip voorstelling. Cond:G 90 cm
Twee Italiaanse miniaturen. Damesportretten. Gesigneerd. Handgeschilderd. Eén maal Madonna Fiorentina Filippo Zippi Firenso. Eén maal Comtesse de Fugina de Mignard Fireuse. Afmeting: 5,5 x 4,3 cm. In ...
Drie oude/antieke miniaturen met messing lijsten. Bestaande uit: Moeder met kind, Maria met aureool en damesportret. Afmeting: 3 - 4,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse bronzen pot met draken decor. Circa 1900. Afmeting: 35 x 27 cm ø. In goede staat.
Grote antieke kruideniers koffiemolen. Electrisch. Gemerkt Steiner. Afmeting: 80 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek vissers waadpak + visserstas. Circa 1930. Afmeting: 35 - 130 cm. In matige staat.
Renaissance-stijl messing tassa met dolfijnen en een schilderij standaard. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x ø 23 cm / 12 x 15 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke ovale eikenhouten emmer met messing hengsel en binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 27 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Drie oude lederen motorjassen. Circa 1930 - 1960. 20e Eeuw. Maat: Large. Gebruikssporen. Eén jas scheur in leer. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse kopergeslagen kolenbak met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 46 x 50 x 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen wandkandelaren met ranken. Neo Renaissance. Afmeting: 19 x 27 x 28 cm. In goede staat.
Zeven diverse oude/antieke dekseldoosjes, onder andere Limoges, messing bewerkt, wortelnoten, Pietra Dura, cloisonne. Afmeting: 3 - 13 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen handspiegel met pierrots en maan. Circa 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Antieke uit eikenhout gestoken uil op stam. Circa 1900. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met Petrus Regout Maastricht porseleinen corpus Christi met inri. Afmeting: 82 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwald crucifix met polychromie. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Grote porseleinen paraplubak met brons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen wandblakers in Barok-stijl. Twee-lichts. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese snuffbottles. Divers. 2x Porselein, 1x meerschuim. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 17 cm. In goede staat.
Art Deco metalen bureaulamp met formika zichtscherm. Circa 1925. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Jaren 40 briefkaarthouder met vakverdeling en roljalouzie. Afmeting: 26 x 14 x 31 cm. In goede staat.
Twee maal metaal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Vijzel, Duitsland, 1914 - 1917. Durch Krieg zum Zieg. Plus een gewichtenset. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Lot verguld messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Antiek messing Neorenaissance knottenkistje. Circa 1900. Afmeting: 9,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen vaas met florale + vogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Zes oude stenen bewerkte reisikonen. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Acht maal antiek tin. Bestaande uit: Strooiers, schenkkan, bierpul met glazen bodem, bord etc. Afmeting: 11 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke koperen scheepslamp met opschrift Ankerlicht No. 35592. Circa 1920. Afmeting: 32 x 20 cm ø. In redelijk/goede staat.
Messing Art Nouveau-stijl tafellamp. 20e Eeuw. Afmeting: H circa 55 cm. In goede staat.
Antieke geëmailleerde Weense gietijzeren laarzenknecht. 'Service Guss Wien'. Circa 1900. Afmeting: 30 x 8 x 15 cm. In goede staat.
Grote tafellamp gemaakt van een 19e eeuwse Japanse porseleinen vaas met messing monturen. Afmeting: 80 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot lot diverse mineralen in twee dozen. Circa 40 x 50 x 60 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl plafondlamp. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 42 cm. ø. In goede staat.
Antieke gietijzeren deurbel met vogel. Circa 1890. Afmeting: 28 x 22 x 15 cm ø. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ijzeren geldkist met drie sluitkleppen voor drie sloten. Met geklonken binnenkant. Originele patina. Afmeting: 33 x 53 x 29 cm. In goede staat.
Vergulde Egyptische messing plaquette met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 28,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse porseleinen lampenvoet met goud decor. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Originele Revox Fullstereo E36 bandrecorder met boekjes en accessoires. Afmeting: 47 x 34 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen waterpot met salamander en bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Zeven antieke Oosterse bronzen olielampjes. Divers. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws palissanderhouten documentenkist met parelmoer inleg. Afmeting: 11 x 25 x 18 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws houtgestoken Korinthische capitel met latere ophangsysteem. Afmeting: 25 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antieke hardhout gesneden Momento Mori schedel. Uiterst gedetailleerd met beweegbare kaak en tanden van been. Afmeting: 7 x 5,5 x 7,5 cm. In goede staat.
Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.