Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke gotische eikenhouten gestoken zetels, houtgepind. 19e Eeuw of ouder. Met bijbelse figuren, ranken etc. Ooit gerestaureerd en gereinigd. Afmeting: 135 x 70 x 54 cm. In goede staat.
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
Duitse wortelnoten twee-deurs Louis Philippe kast met kroon. Circa 1870. Afmeting: 205 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk en geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: H 190 x B 125 x D 49 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten cylinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Zonder sleutel. Afmeting: 71 x 140 x 66 cm. In goede staat.
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit buffet. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 230 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Vergulde houten Louis Seize-stijl bijzettafel met wit marmeren blad. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 x ø 38 cm. In goede staat.
Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit vertiko met driekwart Korinthische zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 195 x 107 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten buffet met opstand, snijwerk en driekwart zuilen. Circa 1870. Afmeting: 128 x 55 x 210 cm. In goede staat.
Fraaie Italiaanse mahoniehouten theewagen met florale intarsia et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast. Twee-deurs met lade. Circa 1860. Afmeting: 165 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Drie-delige Engelse mahoniehouten bijzettafel met groen leder, met daarin twee ronde mahoniehouten bijzettafels verwerkt. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 47 x 47 cm. / 52 x ø 42 cm....
Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren tuintafel met marmeren blad. Gemaakt van naaimachine onderstel. Afmeting: 70 x 85 x 61 cm. In goede staat.
19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisma. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl wandtafel met lade. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 100 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten wandregaal in boeren-stijl. Afmeting: 95 x 92 x 15 cm. In goede staat.
Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse mahoniehouten picknick/speeltafel. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 85 x 83 x 76 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok porselein kabinet met zijkanten van glas, bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 170 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten staande garenspoel. Afmeting: H 123 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen en lade. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 74 x 57 x 90 cm / 74 x 57 x 140 cm. In zeer goede staat.
Hollandse notenhouten hangvitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 70 x 21 cm. In goede staat.
Mooi Frans damessecretaire met in het midden een klapdeurtje met spiegel en lade. 20e Eeuw. Notenhout gefineerd. Ingelegd met motieven en voorzien van leerinleg. Met messing beslag. Afmeting: 89 x 61 ...
Zwarte Louis Seize-stijl commode met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 58 x 128 cm. In goede staat.
Zilverkleurige spiegel, bewerkt, met facet geslepen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 x B 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met Hollandse tegels en koeienhoorns. Circa 1900. Afmeting: 44 x 70 x 16 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten butlertray met vijf houders. Uitklapbaar. Circa 1920. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In goede staat.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Bruine lederen comfort stoel. Electrisch. Gemerkt Fitform. Diverse standen verstelbaar. Afmeting: 172 x 82 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 90 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Philippe tafel met mooi snijwerk in poot. Circa 1860. Afmeting: ø 110 x H 76 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Neo Renaissance stoelen met leeuwenkoppen. Afmeting: 126 x 76 x 66 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen en ijzer. Circa 1900. Afmeting: 125 x 15 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhout gestoken kapstok. 19e Eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 13 cm. In goede staat.
Oude salontafel met twee lades en ringbeslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 79 x 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten vijf-laden kast met marmeren blad. Afmeting: 85 x 40 x 34 cm. In goede staat.