Vier-delige Chinese houtgestoken miniset met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 40 - 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 86 x 110 x 58 cm. In goede staat.
Franse stijl, één-deurs wortelnoten kast met volle zuilen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 46 x 92 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten Barok secretaire met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 107 x 105 x 60 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten twee-delige boekenkast met breakfront. 20e Eeuw. Afmeting: 176 x 150 x 41 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten houtgepinde armleunstoel met gobelin stoffering. Afmeting: 129 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vier-laden Gründerzeit commode met volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 88 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
Wortelnoten theetafel met schuifbladen en lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke facet geslepen spiegel. Goudkleurig. Circa 1880. Afmeting: H 112 x B 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met later beslag en gecontourneerd beslag. Afmeting: 76 x 52 x 87 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten documentenkistje met twee afsluitbare hengsels. Zonder slot. Afmeting: 32 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme bijzettafel met wit marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: H 88 x ø 37 cm. In goede staat.
Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met floraal snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 74 x 80 x 40 cm./74 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.