Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Empire chocolade kop en schotel met florale/goud decor. Goud deels sleets. Afmeting: 13 x 14 cm. In goede staat.
Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...
Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.
Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.
Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen borden met wapen en floraal decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Doos met groot lot oude Chinees porseleinen bloempotjes. Afmeting: 55 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen penselenpotten/rolvazen met landschap en florale decor. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...
Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...
Drie maal antiek aardewerk. Circa 1900. Twee maal Satsuma pijpvaasjes. Gesigneerd. Figuren decor. Mooie kwaliteit. Goed. Eén maal miniatuur sauciere. Onduidelijk gemerkt. Beschadigd. Afmeting: 10 - 16...
Vier oude Delftse Fayence polychrome koeien. Gemerkt A.P.K. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Lowestoft. Twee haarlijnen. Afmeting: ø 13,7 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani vaas met prachtig figuren in landschap decor rondom. Met bodemmerk. Top van deksel af. Afmeting: H 35 cm. In redelijke staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilig Hart beeld met goud decor. Circa 1870. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.