Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongen en meisje met mand, nr. 94/1, getiteld 'Suprise'. 2. Meisje met pop, nr. 311, getiteld 'Kiss me!'. 3. Jongetje als metselaar, nr. 305. 4. Meisje in de boom v...

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. 1. Jongetje slaapt met pop in de stoel, nr. 451, getiteld 'Just dozing'. 2. Jongetje met vogeltje, nr. 413, getiteld 'Whistler's duet'. 3. Meisje met kuikentjes in de ...

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel figuren van Goebel. 1. Jongen en meisje zittend op hek bij schapen, nr. 99, getiteld 'Eventide'. 2. Meisje met bloemen bij hek met vogel, nr. 405, getiteld 'Sing with me'. 3. Twee beeldjes...

9x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Negen Hummeltjes van Goebel, waarvan vier met originele verpakking. Bestaande uit: 1. Meisje, nr. 729, Natures Gift. 2. Jongen met schop, nr. 727, Garden Treasures. 3. Jongen met zakdoek, nr. 545, Com...

Lot Hummel kerstversiering (24x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van 24 stuks Duitse Hummel porseleinen kerstversieringen met kindervoorstellingen. Katharina Schönwald Mayfair Edition. Met certificaat, in cassette. Afmeting: 6,5 x 34 x 27 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese gemberpotten
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor. Eén pot heeft bodemmerk. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

4-Delig Chinees kaststel, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vier-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met draken decor en vier-tekens bodemmerk. Alle delen haarlijnen of beschadigd. Afmeting: 22 - 26 cm. In matig/redelijke staat.

6x Antieke Chinese kommen
Resultaat: 100 EUR

Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte kommen met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: ø 16 cm. In goede staat.

Lot Royal Copenhagen kerstborden (19x)
Resultaat: 100 EUR

Lot van negentien Royal Copenhagen kerstborden. 70er Jaren. Afmeting: ø 16 - 18 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Tien maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Vierkant bakje met bruine craquele glazuur. Zes soeplepels. Grote klapmuts, 18e eeuw. Blauw-wit bordje, gelijmd. Melk + bloed bord, circa 1800, g...

2x Chinese kommetjes, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor. Afmeting: 6 x ø 11 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schotel
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schotel met tuin/kraanvogel decor. Enkele chips. Afmeting: ø 23,3 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Musicerende jongen en meisje met schapen bij kruis, nr. 28. Afmeting: H 19,5 cm. Jongen als metselaar, nr. 305, afmeting: H 14 cm. Meisje met bloemen in...

4x Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 100 EUR

Vier Hummel beeldjes van Goebel. Bestaande uit: Zittend meisje met bloem 'Make a wish', nr. 475. Jongen en meisje leren alfabet, nr. 346. Jongen met sneeuwschuiver, nr. 2036. Jongen op slee met kerstb...

7x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 100 EUR

Zeven antieke Chinees porseleinen kopjes. Bestaande uit: Vier maal geisha's met honden, vier tekens bodemmerk, twee maal chips en twee maal beschadigd. Drie maal steur decor en floraal, vier tekens bo...

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 100 EUR

Gelijmd Familie Rose porseleinen bord met figuren en goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In matige toestand.

Oude Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 100 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Mooie kwaliteit. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

3x 18e Eeuwse bordjes
Resultaat: 100 EUR

Drie Chinees porseleinen borden met Swastika tekens + floraal. 18e Eeuw. Eén bordje minimale chips. Afmeting: 16 x 21,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuwse Kantonese vazen
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.

5x Chinese Vungtau Cargo schaaltjes, 1690
Resultaat: 90 EUR

Vijf Chinese Vungtau Cargo terracotta schaaltjes. Circa 1690. Enkele chip. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Porseleinen papegaai
Resultaat: 90 EUR

Duitse porseleinen papegaai. Gemerkt met een kroon en 1882. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

6x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 90 EUR

Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Engels Johnson Brothers servies
Resultaat: 90 EUR

Engels porseleinen servies. Johnson Brothers Ironstone. Bestaande uit: 10 grote borden, 11 ontbijtborden, 2 dekselschalen, 2 schalen + 2 schaaltjes, tablet, vleesschaal, 8 kopjes, 13 schotels, koffie ...