Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Perzische vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

Bisquit porseleinen lampenvoet
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse bisquit porseleinen lampenvoet. Art Union of Great Britain + blindmerk. Griekse dame met maskers en boek. Eén vinger beschadigd. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 8 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen sauciere, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.

Chinees schoteltje met zilveren kaarsenhouder
Resultaat: 50 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Bing en Gröndahl
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.

Lot Makkums (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Empire chocolade kop en schotel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Empire chocolade kop en schotel met florale/goud decor. Goud deels sleets. Afmeting: 13 x 14 cm. In goede staat.

Lot van 14 tegels
Resultaat: 45 EUR

Lot van 14 diverse Hollandse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Rosenthal tegel
Resultaat: 45 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen tegel. Blümenstuck nach aquarel von Ernest Joseph Reichard. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Thüringen figuur
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Thüringen porseleinen heilige Petrus. Circa 1800. Handbeschilderd. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

6x Diverse Goebel beeldjes
Resultaat: 45 EUR

Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Herend voetschaal
Resultaat: 45 EUR

Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.

4x Porseleinen figuren
Resultaat: 40 EUR

Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil vaas, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke geglazuurde Jugendstil keramieken vaas. België nr. 169. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Chinees porselein. Eén maal Familie Verte kom met vogel, hert en bodemmerk, haarlijn + chip. Eén maal kop en schotel met floraal decor, gecontourneerd, chip. 18e - 19e Eeuw. Afmeting:...

Antieke Makkumse Tichelaar natfruitschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Makkumse Tichelaar keramieken natfruitschaal met lekschaal. Circa 1920. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

3x Gerold figuren
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren met goud decor. 50er Jaren. Afmeting: H 13 - 14 cm. In goede staat.

3x Duits porselein, Beeldjes + tegel
Resultaat: 40 EUR

Drie maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mees, Goebel Germany. Tegel met vogel, barst. Vogel, ongemerkt, staart gerestaureerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke Delftse borden
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Delftse polychrome borden met bloemvazen decor. Circa 1900. Gemerkt A.P.K. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 40 EUR

Drie-delig oud Delfts Fayence kaststel met florale/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 27 - 40 cm. In goede staat.

2x Chinese figuren van natuursteen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke natuurstenen Chinese figuren. Eerste helft 20e eeuw. Eén god. Eén wijsheer. Afmeting: 15 - 23 cm. In goede staat.

4x 19e Eeuwse kop en schotels
Resultaat: 40 EUR

Vier 19e eeuwse handbeschilderde keramieken kop en schotels. Gemerkt Scott. Haarlijn schotel. Afmeting: 4 x ø 11 cm. In goede staat.

Goebel porselein, Kievit
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse Goebel porseleinen kievit. C.V./78 1967. Afmeting: 18 x 25 x 8 cm. In goede staat.