Oude bruine Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk en craquele glazuur + herkomst sticker. Afmeting: H 17,8 cm. In goede staat.
Oud Chinees celadon porseleinen schaaltje met gecontourneerde omranding + collectie etiket 'H. Goldet nr. 1959'. Afmeting: 3,5 x 12,7 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon schaal met eenden decor. Afmeting: 5,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Aparte oude kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met tekst, bodemmerk, landschap + vogel decor. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse/Chinese dekselkopjes met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 8 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Acht oude/antieke Chinees porseleinen kommen met paradijsvogel decor + bodemmerk. Vijf kommen minimale chips. Afmeting: 6,5 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Herend porseleinen voetschaal met florale decors en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10,5 x 20,5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten zonder deksel. Eén maal groot, floraal met vogel en tekst decor. Eén maal landschap decor rondom. Bakfout. Afmeting: 14,5 - 23 cm. In goede staat.
Acht maal oud/antiek porselein China etc. Bestaande uit: Vleesschaal, kapot. Vijf Capucijner schaaltjes, één chip. Perzische flacon. Afmeting: 7 - 35,5 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen sauciere met florale en goud decor. Circa 1920. Afmeting: 10 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing trekpot met bamboe decor en bodemmerk. Afmeting: 7 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Bing en Gröndahl Copenhagen. 20e Eeuw. Bestaande uit; Vaas + beeld, fluitspeler. Afmeting: 18 - 31 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke zeldzame Makkumse sierschotels waaronder twee proefstukken Makkum. Eerste helft 20e eeuw. Met florale decors. Afmeting: ø 25,5 - 36 cm. In goede staat.
Antieke bisquit porseleinen Jugendstil wandplaquette met vrouw. Circa 1915. Alleen genummerd 10. Afmeting: 27 x 21 x 5 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence tabakspot met koperen deksel. Gemerkt met drie eikels. Circa 1900. Afmeting: 38 x 21 cm ø. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 10 Soepborden, 9 grote borden, 7 ontbijtborden, 9 kop/schotels, 3 schalen, 2 dekselterrines, theepot, melk/suikerpot, botervl...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's en zotjes. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. Twee diepe bordjes, floraal. Beide bordjes gerestaureerd. Eén bord floraal, paradijsvogel decor. Gerestaureerd. Afmeting: ø 16 - 22 cm. In rede...
Groot antiek Duits Meissen beeld. Paard met Arabische moor en bloemen. 18e - 19e Eeuw. Teugel beschadigd, chipje oor, enkele chips bloemen. Afmeting: 44 x 37 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Tien maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decor. Twee borden beschadigd. Vijf borden randglazuur schade. Drie borden chip. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli klapmuts kom. Kraakporselein. Met figuren en florale decors. Haarlijn bodem. Afmeting: 5 x ø 14,3 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porseleinen kop en schotels met florale decor. 18e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf schotels, waarvan één met haarlijn. En tien kopjes, waarvan één met haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10,8 cm. In red...
Zes maal antiek Chinees porseleinen Amsterdams Bont kop en schotels met figuren decors. Twee kopjes goed, drie schotels goed, vier kopjes schade, drie schotels schade of haarlijn. Afmeting: 5 x ø 10 c...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen papegaai. Gemerkt met een kroon en 1882. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Drie met haarlijn. Twee met chip. Eén goed. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha's in tuin decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 14,4 x ø 14 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein met bodemmerken. Bestaande uit drakenvaas + penselenvaas. Landschap, figuren decor. Afmeting: 16 -17 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Alle één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.
Twee antieke tegeltjes. Eén maal 18e eeuw, tweemaster. Eén maal 20e eeuw, ridder. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Oude Chinese vaas met witte craquele glazuur en bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glazen snuffbottle met signatuur. Voorzien van bloesem/vogel decor. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal Imari met zotjes, 18e eeuw. Eén maal goud decor met figuren, 18e eeuw. Eén maal Kang Xi met floraal decor. Eén m...
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schenkkan met origineel deksel. Met florale decor. Lowestoft. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Japans Satsuma porselein. Bestaande uit: Geisha (arm gerestaureerd), haarspeld, gesp met geisha's, kop + schotel, 8x miniatuur vaasjes, vier schotels (divers, gesigneerd, mooie kwalit...
Lot antiek Chinees serviesgoed. Bestaande uit zes kopjes en twee schotels, diverse beschadigd. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met tuin decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Zeven maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Allemaal met haarlijn en/of chips. Afmeting: ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in rotsachtig landschap decor. Gelijmd. Afmeting: 21 cm. In matige staat.