Antieke Chinees porseleinen penselenpot met pioenrozen en tekst + bodemmerk. Republiek. Haarlijnen in bodem. Afmeting: 28,5 x ø 12 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud Perzisch keramiek. Geglazuurd. Floraal. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 20e Eeuw. Zeventien delen. Bestaande uit: Kantonees, kop en schotels et cetera. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Acht maal Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Drie deksels gaaf. Twee maal Kang Xi borden, beschadigd. Drie maal schaaltjes, beschadigd. Afmeting: ø 3,5 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor in coulissen. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Grote Delfts blauwe Royal Dutch Blue sierschotel met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 17 cm. In goede staat.