Delftsblauwe Fayence vogelkooi. Tweede helft 20e eeuw. Ongemerkt. Afmeting: H 29 x ø 16 cm. In goede staat.
Lot divers antiek Hollands aardewerk. Bestaande uit: Zeven herdenkingsborden, Wilhelmina herdenkingsbeker, vier Petrus Regout & Co. Maastricht vaatjes. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Zes Duitse porseleinen wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gerold, Müller, P.M.P. SK. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.
Vier porseleinen figuren. Bestaande uit: Putti met druiven, ongemerkt, circa 1900. Dame, ongemerkt, circa 1900. Lampenvoet met twee figuren. Heer, circa 1900. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen dekselvaas met Foo-hond. Met florale en vogel decor. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Imari porseleinen kaarskandelaar met bronzen armatuur. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee maal vier-delige stapeldozen, 19e eeuw. Dekselpot met symbolen. Schotel met floraal decor + bodemmerk. Tafelschaal met rotsen, vogels, floraal decor +...
Twee maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén maal 18e eeuw, Familie Rose Lowestoft decor. Eén maal 19e eeuw, landschappen decor. Afmeting: 13,5 - 14 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen dekseldoosjes met floraal decor. Vungtau Cargo, (Christies). Circa 1690. Afmeting: 5 - ø 9 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden met florale decor. Eén bord beschadigd. Eén goed. Afmeting: ø 22,2 cm.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur trekpotje met florale decor. Afmeting: 5,5 x 8 x ø 4,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Empire chocolade kop en schotel met florale/goud decor. Goud deels sleets. Afmeting: 13 x 14 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor. Messing montuur. Circa 1900. Gemerkt Franzesca Hirsch Dresden. Afmeting: 16 x 18 x ø 13 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinese Vungtau Cargo terracotta schaaltjes. Circa 1690. Enkele chip. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van achttien diverse 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Cargo borden met symbolen, onbeschilderd, kraanvogels en tekens. Enkele met haarscheur. Afmeting: ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Zes schotels en vijf kopjes. Octagonaal. Met florale en figuren decors. Kopjes goed, schotels één haarlijn en enkele minimale chips. Afmeting: 6 ...
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met vaas decor en bodemmerk. Eén beschadigd. Afmeting: ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met pauw decor. Afmeting: H 55 x ø 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met draken, floraal, vleermuizen en goud decor. Met etiket. Afmeting: 30 x ø 14 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met floraal decor + bodemmerken. Afmeting: 7,3 x ø 15,3 cm. / 7,5 x ø 14,4 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung sierschotel met haven decor. Gecontourneerd. Gelijmd. Afmeting: ø 34 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen vaasjes met florale decor. 18e Eeuw. Eén met randschade, rest goed. Afmeting: 9 x ø 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige grote 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen met florale/tuin en goud decor. Eén vaas haarscheur. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke porseleinen Meissen papegaai. Takken en staart gerestaureerd, tak blad af. Circa 1940. Afmeting: H 33,3 cm. In redelijke staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Vijf antieke wandtegels. Twee maal 17e - 18e eeuw, haas + fruitschaal, schade. Drie maal 18e - 19e eeuw, divers, schades. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Drie delen oud porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met goud en figuren decor. 13-Delige petit Four-set met floraal/goud decor. Mocca kannetje, met floraal/goud decor. Afmeting: 9 - 21 cm. I...
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen dekselpotten met florale decor. Afmeting: 27 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Imari. Eén grote sierschotel, floraal/goud decor, bodemmerk. Eén grote diepe schaal, floraal. Afmeting: ø 31 cm. / 11 x 24 cm ø. In goede staat.
Rozenburg Den Haag vaas. N 355. Circa 1930. Met verlopen oker/bruine glazuur. Afmeting: 12 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Lot Japans serviesgoed. 31-Delen. 19e - 20e Eeuw. Drie decors. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke gesigneerde Chinees porseleinen Quan Yin, Blanc de Chine figuur op lotusbloem. Zeer fijn uitgevoerd. Gesigneerd op rug. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Kutani porseleinen vaas met floraal, schildpad, goud, vogels, kraanvogels, geisha's decor. Afmeting: 55 x 31 cm ø. In goede staat.
Twee maal antiek Japans Kutani porselein. Gesigneerd. Eén maal bord met figuren en bloemen. Eén maal tafelschaal, floraal, goud en pauw, haarscheur. Afmeting: ø 22 - ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Antieke Majolica lampenvoet met putti. Circa 1880. Gelijmd. Afmeting: 37 x 22 x 22 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke Duitse terracotta historisme wandschotels met portretten. Circa 1880. Gemerkt U en G, en nummers. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Antiek Art Deco keramieken lampetstel. Circa 1930. Afmeting: 32 x 35 cm ø. In goede staat.
Zeven kunststof Ot en Sien figuren. Uitgegeven door Wolters-Noordhoff B.V. Groningen/Houten 2006. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Grote oude handbeschilderde porseleinen lampenvoet met portret naar Frans Hals en goud decor. Afmeting: 51 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude handbeschilderde Franse porseleinen Empire-stijl vaas. La porcelaine de France Paris. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere Empire vaasje. Ram Arnhem vaas, haarlijn. Bisquit porselein, vaasjes etc. Chips mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen schotel met 19e eeuws gemonteerd zilveren kaarsenhouder + dover. Blaker. Afmeting: 4 x 13 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Nympfenburg figurengroep. Twee dames en heer. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Kantonese vazen met Geisha's in interieur en bodemmerken. Eén vaas chip bovenrand. Afmeting: 25 x 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen theekannen. 20e Eeuw. Eén maal Zwiebelmuster. Eén maal roos en goud decor. Chipje roos. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaasjes met figuren en goud decor. Eén vaasje chip rand. Afmeting: 10 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud Duits aardewerk. Bestaande uit: *Klepkan met tinnen deksel, gemerkt M.W. G.K., circa 1915. *Wandbord, soldaten aus der Zeit Friedrich des Grossen, 1750 - 1770. * Wandplaquette 1914. Wil...
Drie maal oud Hollands Fayence aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: *Bolvaas, floraal Delft Regina. *Bierpul van polychrome, Makkum. * Delfts bolvaasje, floraal. Afmeting: 6 - 21 cm. In goede staat.
Twee oude Napels porseleinen figuren met goud decor. 20e Eeuw. Chips bodemrand. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijke staat.
Oude Japanse Satsuma vaas + Chinees porseleinen gemberpot (Kanton). 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Bloemenjongen en meisje . Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Vier maal Hollands polychrome Makkums aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gemberpot en drie opengewerkte borden. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en bodemmerk. Drie kommen licht beschadigd, twee maal chip + één maal haarlijn. Afmeting: 7 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen bordjes met florale decors en bodemmerk. Eén bord beschadigd. Afmeting: 19,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen hoge bekers met pagode decor. Met zes tekens bodemmerk. Eén beker kleine haarlijn. Eén beker chip. Afmeting: 8,5 x 9 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte hoge bekers met diverse decors. Afmeting: 7,5 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hummel figuren. Bestaande uit: Jagertje met verrekijker en konijn. W. Germany Nr. 1935 307 80, gelijmd. Jongen op hekje, W. Germany 1936 Nr. 1113/0. Afmeting: 11 - 13,5 cm. In redelijk/goe...
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen trekpotje met rood bodemmerk. Landschap + tekst decor. Afmeting: 9 x 17 x 11,5 cm. In goede staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen platte schaal met draak en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Zes diverse Goebel beeldjes. Allemaal schoorsteenvegertjes. In diverse maten. Eén maal vorm van eierdop. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette in houtgestoken lijst. Figuren decor. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 122 x 36 x 2,5 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...
Drie maal China. Bestaande uit: Twee tempelleeuwen van jade. Eén natuurstenen penselenpot met bamboe decor. Afmeting: 7 - 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met oranje/goud florale decor. Chip aan tuit. Afmeting: 14,5 x 15,5 x 9,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vier maal antiek Bisquit porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Eén vaasje met kindje. Eén vaasje met hofdame. Eén Jugendstil vaas met dame. Eén paard met hond. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 27...
Twee maal keramiek. Bestaande uit: Vaas, Frankrijk, haarlijn, 19e eeuw. En een Franse Fayence bierpul van polychrome, 20e eeuw. Afmeting: 18 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Bisquit porseleinen figuren. Circa 1900. Edelman en vrouw bij tuinvaas. Twee vingers beschadigd. Afmeting: H 33 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Duits A.W. Decor China Purper servies. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit theekan, 2x koffiekan, theebus, 2x melk, 1x suiker, schaaltjes, gebaksschaal, 15 borden, bonbonschaal, 20 kop/schotels, 14 p...
Oude vierkante Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap, tekst en olifantenkoppen. Afmeting: 21 x 14 x 10,5 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met rood/bruin glazuur en zes tekens bodemmerken. Afmeting: 4,5 x 6 cm ø. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen kopjes met bodemmerk. Met draken decor (2x) en druivenranken decor (2x) + eekhoorns in geel. Twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x 7,2 cm ø / 4,8 x 7,1 cm ø. In redelijk/goede...
Grote oude/antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin. Losse handen. Craquele. Twee chips. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Acht oude Chinees porseleinen vazen met Republiek decor, figuren en teksten. 20e Eeuw. Eén vaasje beschadigd. Afmeting: 7 - 25,5 cm. In redelijk/geode staat.
Oude Chinees porseleinen trekpot met florale decor. Chip tuit en deksel. Afmeting: 10 x 10 x 14 cm ø. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen klapmuts kom met zes tekens bodemmerk, Geisha's en zotje., is professioneel gerestaureerd. Afmeting: 8 x 16 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Meissen porseleinen tafellamp. Handbeschilderd met bloemen en goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Zeer grote zeldzame antieke Chinees porseleinen dekselpot met landschap rondom. Bovenrand gerestaureerd en chip dekselrand. Afmeting: 62 x 38 cm ø. In redelijke staat.
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse schaal met zilveren beugel. Landschap met figuren, koeien en goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse handbeschilderde Frans porseleinen bloempot met onderschotel. Met decor van landschap met herder, herderin en vee. Blindmerk P. Afmeting: 23 x 23,8 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose schotel met rood bodemmerk en figuren in tuin decor. Republiek. Afmeting: ø 31,2 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met Geisha en zotje. Chip. Afmeting: 17 x 11,5 cm ø. In redelijke staat.
Zeldzame grote antieke Chinees porseleinen trompetvaas met hoogwaardigheidsbekleders optocht en florale decor. Prachtige kleurstelling. Gelijmd. Afmeting: 41,5 x 18,8 cm ø. In redelijke toestand.
Grote antieke Chinese Familie Rose vaas met florale/vlinders/figuren in tuin decor. Zes-tekens bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote twee-delige antieke Chinees porseleinen Familie Rose lamp. Opengewerkt, met florale/dieren decor. Zes-kantig. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen druivenschotel. Afmeting: 6 x 33,3 cm ø. In goede staat.