Th. Verstraeten. Circa 1920. Vrouw op landweg. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In redelijke staat.
Acht maal Adriana Barreiro. Argentijnse School. Zes maal gouaches en twee maal aquafortes. Moderne werken op papier. Afmeting: 18 - 30 cm. In goede staat.
Jan Volker Duncklenberg. 1961 Wuppertal. Vrouwelijk naakt. Tekening op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Groot oud handgeschilderd ikoon. Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
Cale ? Circa 1940. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee Japanse lithografieën met rode symbolen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 16 cm. + H 20 x B 20 cm. In goede staat.
Jonk. 20e Eeuw. (Joop Elferink). Vaas met gele rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Koningin Wilhelmina. 1880 - 1962. Reproductie van olieverfschilderij. Wintergezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 22 cm. In goede staat.
Ans Wortel. Nr. 17/150. 1929 - 1997. Figuren kindervoorstelling. Ets op papier. Afmeting: 39 x 25 cm. In goede staat.
A.S.G. Steinhage. Oldenzaal B.K.R. Clowns. Batiktechniek op zijde. Prijs: Hfl. 3.420,=. Afmeting: H 63 x B 32 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Ongesigneerd. Atelier. Man in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 40 cm. In goede staat.
Gerti Bierenbroodspot. Nr. 141/170. Fantasie figuren. Lithografie op papier. Afmeting: 75 x 54 cm. In goede staat.
J.H. Vancouver. Circa 1900. Stenenbrug over rivier. Aquarel op papier. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
John Bevort. Opvliegende eenden bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 115 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
M. Poltrock. Circa 1900. Wintergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 27 cm. In goede staat.
Twee oude ikonen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Russisch ikoon met afneembaar front, circa 1900. En een plated metalen ikoon, Maria met kindje Jezus. Mist sierstenen. Afmeting: 22 - 26 cm. In redelijke sta...
Jos van Dijk. 1913 - 2000. Boerderij met boer, vuur aan het stoken in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.