Lot met diverse granaatsieraden, 2 chokers, een kruishanger, 3 armbanden en een slavenband. Alles in double
Zilveren armband en collier, 925/000, plat gevlochten model. Breedte 4mm, 19-45 cm. ca 14,6 gram. In goede staat
Zilveren hanger met tijgeroog, 800/000, rechthoekige hanger met bewerkte rand, bezet mett een rechthoekig geslepen tijgeroog. Grootte hanger: 28x50mm, incl. oog. ca 15 gram. In goede staat
Zilver vergulde armband, 925/000, met gekleurde stenen. Schakelarmband met ovaal gefacetteerde kleurstenen, voorzien van karabijnhaak. 19 cm. Breedte 5,5 mm. ca 8,3 gram. In goede staat
Lot met diverse zilveren sieraden, o.a. hanger lapis lazuli, choker, ring en diverse byoux sieraden met kralen, parels en broches.
Lot zilveren sieraden met oorknoppen -clips met parels, hanger, ring en choker met parel, broche en streekhangers. Diverse gehaltes. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Armband van jade met verguld scharnier en bakslot met veiligheid. ø 8,5 mm. Binnenmaat ø 63 mm. In goede staat
Zilveren broche, 800/000, met groene steen. Markiesvormige broche met bewerking voorzien van een ovale groene steen. 58x38mm. ca 9,4 gram. In goede staat.
Zilveren choker, 835/000, met sierlijk middenstuk bezet met 5 paarse stenen en diverse markesietjes. 42 cm. ca 10,9 gram. In redelijk goede staat.
Prachtige zilveren broche/hanger, 925/000, rond model met turkooisstenen bezet. MT. Ray Nieto, Zuni. ø 48 mm, ca 14,2 gram. In zeer goede staat
Zilveren choker, 925/000, met barnsteen. Jasseroncollier met in het midden een stuk met 3 ovale zetkasten met barnsteen en florale tussenstukje. 50 cm. 3-15mm, ca 11,5 gram. In goede staat
Zakhorloge/ poulette decision time. Links London, Zakhorloge met aan de achterzijde een deksel met daarachter een roulette. Mechanisch, veer defect. In goede staat. ø 6cm.
Zilver vergulde hanger/broche, 925/000, rond model bezet met een gesneden schelpcamee. ø 45mm. ca 10,30 gram.
Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat
Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.
Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.
Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...
Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw
Zilveren ring en oorstekers, 835/000, met florale bewerking met bladeren en bezet met turkoois en rode stenen. ø 55, breedte ring 25 mm, oorstekers 10 mm. In redelijk goede staat. ca 12,6 gram
Lot zilver en zilver plated, met een schuif met zilver, Oosterse hanger met zilveren jasseroncollier, broche van Catherine Popesco en 2 armbanden.
Lot zilveren sieraden met o.a. munten. 2 Broches met bloemen en Rembrandt, een speldje van ons dorp, 2 kettingen met munthangers, een armband en manchetknopen uit dubbeltjes en kwartjes en een collier...
Collier van cultive parels, ø 5mm, met zilveren sluiting, 925/000, in de vorm van een strik met steentjes. 70 cm. In goede staat