Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen sigarenhouder met goud
Startprijs 90 EUR

Lederen sigarenetui met gouden sluiting en element, 585/000, beiden voorzien van graveerwerk. Mist kleien stukjes goud aan de randen. 15x8cm. In redelijk goede staat

3x Plated
Startprijs 65 EUR

Drie maal plated. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en één mosterdvaatje. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Theebus en suikerstrooier met zilver
Resultaat: 80 EUR

Kristallen theebus en suikerstrooier met zilver, 833/000. Theebus met amandelslijpsel en geplaatst op een voet met hartvormen. Voorzien van zilveren kraag en dop versierd met graveerwerk. MT.: S.H.J....

Sigarenkoker & zwavelstok doosje
Startprijs 120 EUR

Sigarenkoker en zwavelstokdoosje met schildpad versierd met zilver, 835/000. Sigarenkoker met zilveren rand en elementen versierd met graveerwerk, 14x8x2cm, MT.: W. de Pleyt, Schoonhoven, en een zwave...

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, lage tafelkandelaren op ronde voet met bewerkte rand met krullen en bloemen. Iets afwijkend van elkaar. ø62x62mm. In goede staat

12 Servetringen
Resultaat: 60 EUR

Lot met servet- en vingerdoekbanden, waarvan 9 zilveren. Diverse modellen met diverse gehaltes. En 3 plated modellen. Zilver totaal ca 141 gram. In goede staat

2 Delen met zilver
Resultaat: 60 EUR

Tweev delen met zilver, 833/000, Chinees porseleinen bordje op zilveren voet met zilveren kaarshouder met bladapplique, ø10x7cm, en een blauw opaline bonboniere, geplaatst op een zilveren voet, voorzi...

Zilveren pepermuntdoosje, 1878
Startprijs 90 EUR

Zilveren 835/000 pepermuntdoosje met opgehoogde onder- en bovenkant met gegraveerde vogel. Anno 1878. Afmeting: 5 x 5 cm. Gewicht: circa 22 gram. In goede staat.

Zilveren pepermuntdoosje, 1860
Resultaat: 110 EUR

Zilveren 835/000 pepermuntdoosje. Onderkant gegraveerd honingraat motief, bovenkant florale gravering. Mr. J. Kooiman-Schoonhoven. Anno 1860. Afmeting: 5 x 5 cm. Gewicht: circa 28 gram. In goede staat...

6x Zilveren viscouverts
Resultaat: 600 EUR

Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.

Fruitschaal met zilveren voet
Startprijs 80 EUR

Kristallen fruitschaal op zilveren voet met zilveren greep, 833/000, ovaal gecontourneerde schaal met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. op de schaal voorzien van een...

Bijbel met zilverwerk
Startprijs 320 EUR

Bijbel met zilver, 833/000. Bijbel met "Ouden en Nieuwen testaments" 1886 met dubbele sloten, versierd met getrembleerde bewerking, en draagketting uit antiek jasseron. MT.: Onleesbaar, Schoonhoven, j...

Zwavelstokpotje met zilver
Startprijs 100 EUR

Porseleinen zwavelstokjes houder met zilveren hengsel, dop en pootjes. 833/000 Een houder met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf. Voorzien van zilveren ...

Zeldzaam zilveren specerijenschepje
Resultaat: 40 EUR

Zeer zeldzaam 835/000 zilveren specerijenschepje met gegraveerde bak, zogenaamd kolenschop model. Met spitse gegraveerde steel. Lengte: circa 8,5 cm. Gewicht: circa 6,5 gram. Twee maal bijgeslagen bij...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 75 EUR

Fotolijst met Nederlandse herkeur. 835/000 Zilver. Met brede bolle gladde rand. Afmeting: 9 x 11 cm. In goede staat.

Karaf met zilver
Startprijs 160 EUR

Kristallen karaf met amandelslijpsel en versierd met zilveren monturen voorzien van graveerwerk. Met zilveren ketting welke bevestigd is aan de stop. MT.: C.Held, Amsterdam, jl.: m:1871.ø15x38cm. Wat ...

Uitgebreid platd Keltum bestek
Resultaat: 20 EUR

Uitgebreid plated Keltum bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 27 cm. In goede staat.

Zilveren decanteertrechter
Startprijs 50 EUR

Zilveren decanteertrechter, 835/000, versierd met parelrand. MT.: C.Bos Amsterdam. ca 65,7 gram. 8x9x7cm. In goede staat.

Zilveren brillenkoker met 2 lorgnetten
Startprijs 50 EUR

Zilveren brillenkoker, 835/000, met ribdecor, jl.:d:1863, gevuld met 2 lorgnetten één met parelmoer en schildpad, de ander met schildpad, stuk afgebroken. 13x4cm. In goede staat.

Lot bestek met zilver en Christofle
Resultaat: 60 EUR

Lot bestek met 5 theelepels met vergulde bak en 2 vleesdienvorkjes, Christofle, 2 dessertlepels, een groentelepel en aspergetang, 13 lothige, 812,5/000. En een strooilepel met gezaagde bak.

5 Zilveren lepels
Resultaat: 80 EUR

Lot met 5 zilveren lepels, 2 lepels, 833/000, met ovale bak en één voorzien van een steel met getorste bewerking, MT.:Zaanlandse zilversmederij, Amsterdam, 16 cm, één met een dubbele getorste steel b...

Zilveren scheppen en lepels, 4x
Startprijs 80 EUR

Vier delen zilver, een strooilepel en een groentelepel, 800/000, met een steel met guilloche bewerking en een opgelegd cartouche met florale details. 17-23cm. Een petitfourschep, 833/000, met een flor...

Antieke zilveren soepsleef, 1819
Startprijs 90 EUR

Zilveren soepsleef, 833/000, met grote ronde bak en een steel in een punt bewerkte met een golvende getrembleerde rand. MT.: Onduidelijk, jl.:k:1819. 40 cm. ca 198 gram. In goede staat

Zilveren lepeldoosje
Startprijs 125 EUR

Zilveren lepeldoosje, 835/000, rechthoekig model op 4 klauwpootjes en voorzien van een deksel met gecontourneerde rand met graveerwerk en een greepje uit krullen. 13x8x5cm. Voorzien van rood velouren ...