Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen stier. 19e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 8,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Grote Afrikaanse houtgestoken krokodil met benen tanden. 20e Eeuw. Afmeting: L 155 cm. In goede staat.
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen putti met bloem en vogel. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke bustes. Eén maal dame op wit-marmeren basement. Circa 1900. Eén maal Griekse dame op houten sokkel. Compositie metaal. 19e Eeuw. Afmeting: H 16 - 21 cm. In goede staat.