Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Koloniaal kabinet kastje
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 450 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...

Karaf met zilver
Resultaat: 450 EUR

Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...

2x Diorama
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse religieuze terracotta diorama's in eikenhouten lijsten. Eén maal Jezus aan het preken. Eén maal kruisiging Jezus. Kleine beschadigingen. Afmeting: 44 x 32 x 8 cm. In redelijk/goede sta...

18e Eeuwse eiken spinde
Resultaat: 440 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.

N.H. v.d. Willigen, Landschap bij Epe
Resultaat: 440 EUR

N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal landelijk
Resultaat: 435 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.

E. Boullé, Rivierlandschap met wasvrouwen
Resultaat: 430 EUR

E. Bouillé. Circa 1880. Franse School. Landschap met rivier, boerderij, vee en wasvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 81 cm. In goede staat.

6 Zilveren couverts
Resultaat: 430 EUR

Zes zilveren couverts, 833/000, met tafelvork, -lepel en -mes met zilveren heft. Model Haags Lofje. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten, jl.: V:1930. De lepels en vorken zijn voorzien v...

Djokja zilveren langwerpige dienschaal
Resultaat: 425 EUR

Djokja zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, met een gecontourneerde golvende rand met Djokja patroon en in het midden voorzien van een gepointilleerde bewerking. 36x24x1,5cm. ca 670 gram. In goed...

L. Hubert, Stilleven vaas en fruit
Resultaat: 425 EUR

Gesigneerd L'Huber. 19e Eeuw. Stilleven met fruit. Bijgeschilderd. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese octagonale vaas
Resultaat: 425 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale blauw/witte vaas met floraal decor. Afmeting: 26,5 x ø 13 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok met dubbele kap
Resultaat: 425 EUR

Grote antieke Friese dubbelkap staartklok met wekker en dagaanduiding. Circa 1800. Louis Seize. Afmeting: 180 cm. In goede staat.

Indiaas schaakspel
Resultaat: 425 EUR

Indiaas benen handbeschilderd schaakspel + wortelnoten schaakbord. Afmeting: 21 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...

Mahonie passpiegel
Resultaat: 425 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten passpiegel op wielen. Afmeting: 148 x 80 x 55 cm. In goede staat.

Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten
Resultaat: 425 EUR

Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur met ivoren gezicht
Startprijs 420 EUR

Antiek bronzen meisje figuur met ivoren gezicht. Op marmeren basement. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselen aflegger
Resultaat: 420 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselen aflegger. Figuur in landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: 2 x 5,2 x 3,8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Franse kolompendules
Resultaat: 400 EUR

Vier 19e eeuwse Franse kolompendules. Circa 1870. Enkele lichte beschadigingen aan het inlegwerk. Uurwerken vervuild. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 - 49 cm. In goede staat.

2-Delige Franse console pendule
Resultaat: 400 EUR

Antieke Franse twee-delige porseleinen console pendule met floraal decor, opgewerkte bloemen en goud decor. Enkele beschadigingen. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmet...

2x Marmeren zuilen
Resultaat: 400 EUR

Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.