Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Resultaat: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Art Deco lampje 'Walrus'
Resultaat: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Zilveren Art Deco taartschep
Resultaat: 80 EUR

Art Deco 835/000 zilveren taartschep met ronde houten vingergreep. In doos. Mr. J. Schijfsma-Sneek. Anno 1935. Afmeting: L 13 cm. Gewicht: circa 50 gram. In goede staat.

Antieke zilveren naaldenkoker, 1850
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde naaldenkoker voorzien van schroefdop met omwikkelde slang en hartvormig wapenschild. Mr. C. van Gelderen & Zn.-Schoonhoven. Circa 1850. Afmeting: 12 cm. Gewicht: ci...

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Art Deco puddingvorm
Resultaat: 45 EUR

Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.

Antieke zilveren naaipriem+houder, 1860
Startprijs 45 EUR

Antieke 835/000 zilveren naaipriem in zeskantige houder met fraaie Biedermeier graveringen. Circa 1860. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Benen ruggenkrabbers
Resultaat: 45 EUR

Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

6x Wandkandelaren
Resultaat: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Resultaat: 75 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Nathalie, breedte 13 mm. ø 52 ca 16,6 gram. In goede staat

Buddha-to-buddha ring zilver
Startprijs 40 EUR

Buddha-to-Buddha ring, zilver, 925/000, model Chain Texture, breedte 8 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat

Blaker + potje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 30 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.

7x Antieke Hollandse tegels
Resultaat: 50 EUR

7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke tegels in lijst
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.