C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...
Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...
Twee oude/antieke polychrome Franse Fayence kaarskandelaren. Monogram/1720 France. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met rondom figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.