Zeldzaam Jugendstil Hollands platelen klokje met floraal decor. Circa 1915. Nummers, M.B. 597 RR. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
60-er Jaren vergulde Jaeger le Coultre Atmos klok met originele carry case. Klok functioneert. Ongereiningd. Afmeting: 24 x 21 x 16 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1830. Vrouw staande op oesterschelp en voorstelling met twee Neptunussen. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm...
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...
18e Eeuwse Amsterdamse palissander tafelklok met noten snijwerk. Uurwerk later. Origineel beschilderde wijzerplaat. T.P. Kroese Amsterdam. 19e Eeuws Frans uurwerk met touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm....
Antieke koud beschilderde mysterieuze klok. Schwung pendel Uhr. R. Aurili. Compositie metaal. Met origineel Junghans uurwerk. Craquele + beschadiging wijzerplaat. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Weens notenhouten pfeifenbarock drie-gewichten regulateur met originele gewichten en slinger. Circa 1890. Afmeting: 137 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse bronzen pendule met cupido. Rond 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting:
36 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zweedse Louis Seize pendule. Houtgestoken met vergulding. Lederlund Köningl. Hof. Uhrmacherei Stockholm. Circa 1780. Origineel uurwerk, van onderen afgevlakt, met touwtjesslinger, halfuur-s...
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Notenhouten gesneden pendule met Pierrot. Met achtdaags Hermle uurwerk, met repetitieslag op bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.
Mooie grote mahoniehouten lyra Empire pendule met vuurvergulde bronzen versieringen en plated wijzerplaat. Circa 1830. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse schommelaar pendule met skelet-uurwerk. Circa 1870. Stil uurwerk. Slingerveer gebroken + glazen stolp. Afmeting: 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.
Grote oude messing cloisonne tafelklok met volle zuilen en mechanisch uurwerk. eind 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 13 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing Capucine reiswekker met echappement. Gesigneerd Fauriat. Klok loopt, wekker defect. Eén deurtje mist. Twee torentjes weg. Afmeting: 20 cm. In redelijke staat.
Bronzen historisme, vergulde en plated Türmchen Uhr (torenklokje). Circa 1880. Voorkant wijzerplaat + achterkant decoratieve wijzerplaat als dekseltoegang tot uurwerk, Echappement uurwerk. Achtdaags, ...
Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag en getorste zuilen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1880. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.