Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
Grote rode Ferrari Pocher Testarossa in doos. Met bouwplan Otomoto. Mist een spiegeltje. Afmeting: 57 cm. In goede staat.
Decoratief gietijzeren kinderfornuis + kinderkastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.
Grote oude Makkumer Fayence Tonca tabakspot. Circa 1930. Afmeting: circa 33 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met floraal decor. 'De Klaauw'. Lichte randschade. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Antiek Chinees Mahjong spel van bamboe en been. In originele houten kist. Circa 1930. Afmeting: 8 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Lot oud metalen speelgoed. Bestaande uit: Twee Dinky Toys auto's. Eén Corgi Toys London bus. Tien metalen oorlogs- vliegtuigen. Afmeting: 9 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse Imari sierschotel met roofvogel en gouden florale decors. Afmeting: 11 - ø 52 cm. In goede staat.
Zéér grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met zes-tekens bodemmerk. Met vogels in bloesem decor. Afmeting: ø 59 cm. In goede staat.
Twee schaakspellen. Eén maal set Tsjechië, houten schaakstukken, houten schaakbord. Eén maal Minoan set, Griekenland, houtgesneden met houten schaakbord. Afmeting: 12 x 38 x 38 cm / 14 x 41 x 41 cm. I...
Twee schaakspellen. Eén maal Egyptische schaakset met polystone handbeschilderde figuren. Eén maal Gallier set (Celtic), Studio Anne Carlton, polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: ...
Keramieken kerst schaakset met ombouw en daarin een houten schaakbord. Afmeting: 26 x 61 x 61 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Twee schaakspellen. Eén maal Musici set, Studio Anne Carlton, terracotta + houten schaakbord. Eén maal Lord of the Rings (Fellowship), polystone, handbeschilderd + houten schaakbord. Afmeting: 15 x 50...
Drie schaakspellen Vietnam. Eén maal natuurstenen schaakstukken + houten schaakbord met lades en parelmoer. Eén maal zeepstenen schaakstukken + houten schaakbord + lades. Eén maal natuurstenen figuren...
Drie schaakspellen. Polystone. Bestaande uit: set Egypte, set wilde dieren, set Frankrijk-Engeland. Afmeting: circa 10 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen Cartelklok. Porselein heel. Achtdaags Frans uurwerk met porseleinen wijzerplaat (scheurtjes), halfuur-slag op bel. Afmeting: 47 cm. In goede staat.