Lot barnsteen sieraden, met een collier uit barnsteen met 2 bladvormige hangers, oorhangers met triangel vormige barnsteenhangers en een hanger met zilveren bewerking met bollen en broche in de vorm v...
Lot met zes zilveren lepels en zes zilveren vorken, 833/000, model Haags Lofje, voorzien van gravure aan de achterzijde van de steel. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten en H.E.Oving, Groningen. 1908-19...
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden hanger/broche, 750/000, met camee. Hanger/broche met een ovale rand versierd met getorst draad bezet met een schelpcamee met fraai gesneden damesportret. 26x34mm. ca 5,1 gram. In goede staa...
Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.
Oude Chinees porseleinen vaas op sokkel. Figuren voorstelling, bodemmerk + tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.