E.R. Homan. 1981. 1950 - . Riviergezicht. Ets op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Th. Pater. Duitse School. Mogelijk Karl Kaufmann. 1843 - 1905. Duits riviergezicht met figuren. Partie bei Linz. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 49 cm. In goede staat.
A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat
Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.
Kondostan? Nr. II / XV. Titel: Rinascimento. Erotische figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 47 cm. In goede staat.
Lammert v.d. Tonge. 1871 - 1937. Boeren interieur met meisje bij heksenhaal. Aquarel op papier. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Texoprint. De kus. Lithografie op katoen. Afmeting: H 41 x B 38 cm. In goede staat.
W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
2x H. Euverman. 1918 - 1994. Twee maal naakt composities. Tekeningen op papier. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
Peter Meurs. Almelo. Twentse watermolen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 80 cm. In goede staat.
Twee grote decoratieve zwart marmeren zuilen in Empire-stijl met bronzen versieringen. 20e Eeuw. Afmeting: H 116 cm. In goede staat.
Lot antieke spaarpotten. Geëmailleerd + houten missie spaarpot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke 19e eeuwse terracotta reliëf tegel met religieuze voorstelling. Voorkant twee chips, zijkanten beschadigd. Afmeting: 84 x 63 x 12 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.