Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Louis Quinze secretaire, 1760
Resultaat: 175 EUR

18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.

2x Antieke lampenvoeten, 1920
Startprijs 40 EUR

Twee antieke notenhouten lampenvoeten. Circa 1920. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Goebel keramieken vaas
Resultaat: 100 EUR

Duitse Goebel keramieken vaas met messing, Decor naar Claude Monet, Artis Obis. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 35 x 26 cm. In goede staat.

A. Fürstmann, Bergmeer met huis
Resultaat: 120 EUR

A. Fürstmann. Duitse School. Circa 1880. Bergmeer met huis en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR

J.M. Bach. Circa 1900. Dorpsgezicht met figuur en kippen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

Japans figuur, Keizer Jimmu
Resultaat: 1.450 EUR

Japans figuur. Keizer Jimmu, Japan. 19e Eeuw. Compositie metaal. Keizer met boog en roofvogel. Breukje ophanging van zwaard. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Duitse School, Berglandschap met waterval
Resultaat: 50 EUR

Duitse School. Circa 1930. Verso onduidelijk tekst. Berglandschap met waterval. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 95 cm. In redelijk/goede staat.

J. V. Vaerenbergh, Bronzen buste
Resultaat: 600 EUR

Grote bronzen Jugendstil damesbuste met titel ' Ere Nouvelle'. Door J.V. Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 48 x 40 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.

4x Reclame borden
Startprijs 140 EUR

Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...

W. Hatebeuk, Stadsgezicht
Resultaat: 40 EUR

W. Hatebeuk. Stadsgezicht. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met rode bessen
Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met rode bessen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

2x Houten consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Lot antiek kastbeslag
Resultaat: 85 EUR

Lot antiek verguld messing kastbeslag. 19e Eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Groot Hollands stuurwiel
Startprijs 200 EUR

Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, 1890
Startprijs 140 EUR

Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

Beeld, Zeerover
Resultaat: 85 EUR

Grote gepolychromeerde terracotta zeerover met goud decor. Satsuma, Japan. 20e Eeuw. Pistool beschadigd. Afmeting: H 46 cm. In redelijk/goede staat.

Karl Ens, Papegaai
Resultaat: 150 EUR

Karl Ens. Gemerkte Duits porseleinen papegaai. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Art Deco lampje 'Walrus'
Resultaat: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Art Deco puddingvorm
Resultaat: 45 EUR

Art Deco keramieken Petrus Regout Maastricht puddingvorm met onderschotel. Geel geglazuurd. Circa 1930. Afmeting: 9 x ø 25 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese borden
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. Floraal + waaier decor. Eén beschadigd. Eén haarlijn. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijke staat.

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

7x Antieke Hollandse tegels
Resultaat: 50 EUR

7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.