Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.
30-er Jaren speelgoed trekpaard op wielen. Stro. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.
Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.
Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.
Antieke kopergeslagen spiegel met borstelkastje en twee kopergeslagen borstels. Circa 1900. Afmeting: 63 x 35 x 10 cm. In goede staat.
J. Hendriks. 1980. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 60-er Jaren. Stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Diverse sieraden waaronder: Swarovski armband, goudkleurig met schakels in de vorm van bloemen met blauwe inleg en witte kristal, met daartussen een matte kraal met ribbewerking. breedte 2 cm, lengte ...
Zilveren armband, 925/000, met wit opaal. Armband met in het midden 3 peervormige rozetten met peervormig geslepen witte opalen en een rand met zirconia's. Breedte 9 mm, lengte 17-20cm. ca 5,9 gram. G...
Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.
Zilveren brillenkoker, 835/000, met ribdecor, jl.:d:1863, gevuld met 2 lorgnetten één met parelmoer en schildpad, de ander met schildpad, stuk afgebroken. 13x4cm. In goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen plaquette. Johannes de doper. Ongesigneerd. Afmeting: 25,5 x 18 cm. In goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee maal Duits serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twaalf maal Royal Epiag fruit decor bordjes. Zeven maal Oscar Schlegelmich nootjesschaaltjes. Afmeting: 8,5 - 16 cm. Minimale beschadiging. Verder...
Twee Chinees porseleinen Familie Verte vazen met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 11 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen eenden. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Lot Engels Royal Albert servies. Decor Connoisseur. 20e Eeuw. Bestaande uit: Melk/suiker set, 7x kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kaststel met draken decor. Circa 1900. Eén bolle vaas heeft chip aan rand. Afmeting: 22 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Makkumer Fayence tabakspot met koperen deksel. Landschap decor. Circa 1930. Afmeting: 34 x ø 22 cm. In goede staat.