C. de Korte. Circa 1930. Binnenhof met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 41 cm. In goede staat.
Arie Johannes Zwart. 1903 - 1981. Poldergezicht met boerderij, figuur en sluisjes. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Leidsche School. Boerderij tussen de bomen. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Charles P. Gruppe. 1860 - 1940. Boerenschuur met boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Chinese Yixing trekpot met vlechtwerk decor. 21e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een ronde zetkast voorzien van een gefacetteerde granaat. ø oorknop 10 mm. ca 3,4 gram. In goede staat
Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kannetje met Amsterdams' Bont decor. Handvat gelijmd. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.
J. van Calker. 1937. Vroeg werk. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Willem Boekstal. 1887 - 1957. Bootje bij steiger visfuik. Loosdrechtse Plassen? Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.
Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
Twee moderne werken. Twee-dimensionaal op hout geschilderd, zilver/goud etc. Kubistische figuren, lijst doorgewerkt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 93 x B 75 cm. In goede staat.
Lot sieraden met een parelcollier met zoetwaterparels, zilveren ring met similie, een munt en 4 paar oorclips.
Grote oude Chinees porseleinen vaas met goudvissen decor en zes tekens Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 29,5 x 31,5 cm ø. In goede staat.
Vijf maal Chinees porselein. Bestaande uit: Drie maal gecontourneerde schotels met floraal en landschap decor + bodemmerk. Eén gemberpot met bodemmerk. Eén Satsuma dekseldoos (Japan), met bodemmerk. A...
Kavel met 11 munten van 1/2 Gulden; 1905, 1907, 1908, 1912 en 1919 t/m 1930.