Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imperial pendule met faunen
Startprijs 250 EUR

Italiaanse bronzen imperial pendule met faunen en blauw porselein. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag echappement. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.

Antieke Franse portaalklok, 1870
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse notenhouten portaalklok met florale intarsia. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Charles Dix Franse pendule, 1840
Resultaat: 100 EUR

Charles Dix albasten Neo Gotische Franse pendule zonder slinger. Circa 1840. Beschadigingen. Afmeting: 51 cm. In redelijke staat.

Oude massing reiswekker
Startprijs 150 EUR

Oude messing reiswekker. Ovaal vormig. Twee helft 20e eeuw. Charles Frodsham London. Afmeting: 15 x 9,5 x 6 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse wandklok, 1900
Resultaat: 130 EUR

Antieke notenhouten Amerikaanse wandklok met halfuur-slag op bel. Circa 1900. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 115 EUR

Antieke notenhouten Jugendstil tafelklok met metalen zweepslag decor. Circa 1915. Junghans. Halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Franse Carrara pendule, 1870
Startprijs 180 EUR

Franse Carrara marmeren Napoleon III klokkenstel met brons. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 - 39 cm. In goede staat.

2-Gewichten regulateur
Resultaat: 200 EUR

Twee-gewichten regulateur met donkere kast, gedeeltelijk geeboniseerd (versiering). Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. Grahma remming. Afmeting: 32 x 117 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

3-Delig Frans pendule stel
Startprijs 160 EUR

Drie-delig Frans pendule stel. Tweede helft 19e eeuw. Pendule met vrouwfiguur 'Au champ par a de Ranieri'. Met rood marmeren basement en vergulde applicaties. Wijzerplaat met Arabische cijfers en zwar...

19e Eeuwse Hollandse kuifkast
Startprijs 1.600 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken kuifkast met Korinthische zuilen. Uitneembaar. Afmeting: 173 x 80 x 198 cm. In goede staat.

Hollandse chiffonnier, 1820
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.

19e Eeuws antiek gestoken tafel
Startprijs 160 EUR

Antieke 19e eeuwse notenhouten gestoken tafel met figuren. Blad later. Afmeting: 70 x 54 cm ø. In goede staat.

Antieke Franse eiken jachtkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.

Mahonie etagere kast, 1870
Startprijs 120 EUR

Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.

4x Rococo-stijl stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Zeeuwse kast
Resultaat: 750 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Bewerkte mahoniehouten piedestal
Startprijs 150 EUR

Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast
Startprijs 800 EUR

Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.

Grote 18e - 19e eeuwse piedestal
Resultaat: 200 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.

Notenhouten schrijfbureau
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.