Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jade vaas
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Gouden rozetring met smaragd
Startprijs 130 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een witgouden rozet met 6 kleine diamantjes en daar omheen een rand met 5 ovaal gefacetteerde smaragden in geelgouden pote...

Gouden hanger met amethist
Startprijs 500 EUR

Geelgouden hanger, 750/000, met amethist. Royale hanger bezet met een grote smaragd geslepen amethist, 13,5x15mm.Grootte hanger 24x29mm. ca 10 gram. In zeer goede staat

J. Mankes, Kraai met vlieg
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 65 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met voorstelling met muziek makende figuren. MT.: A.J.Hooijkaas, Schoonhoven, jl.: K:1920. Met ketting. 16 cm. ca 119 gram. In goede staat

Zilveren rozenkransdoosje
Resultaat: 150 EUR

Zilveren rozenkransdoosje, 833/000, in de vorm van een ei, met scharnier en versierd met getrembleerde bewerking. Midden 19e eeuw. 6x4cm. Een enkel deukje verder in goede staat

Kavel 10x divers porselein
Resultaat: 150 EUR

Tien maal diverse Chinese kop en schotels. Drie delen gaaf, verder haarlijnen/chip. Afmeting: 7,5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie maal Chinees porselein. Twee maal Familie Rose borden, Republiek blindmerk. Eén maal gemberpot. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 31 cm ø. In goede staat.

Antieke commode, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuwse aquarellen, Divers
Startprijs 100 EUR

Drie 19e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Twee maal monogram A.S., sepia. Eén maal ongesigneerd, aquarel. Landschappen met figuren. Afmeting: 21 - 29 cm. In goede staat.

E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Startprijs 300 EUR

Edzard Koning. 1869 - 1954. Boerderij aan de waterkant. Olieverf op linnen op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

4x Antiek Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek Japans porselein. Bestaande uit: Drie Kutani dekselpotten, gemerkt. Eén Imari dekselvaas. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.

Jade hanger
Startprijs 100 EUR

Fraaie jade hanger, rond gecontourneerd model met snijwerk van o.a. Chinese tekens en vissen. ø 29 mm. Voorzien van hangeroog.

Parel collier
Startprijs 140 EUR

Parelcollier gemaakt uit vingerparels met daartussen geelgouden geslepen bolletjes en een koraal. Voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 8mm. breedte 20 mm. lengte 43 cm. In goede staat

Zilveren sigatettenkoker
Resultaat: 35 EUR

Zilveren sigarettendoos, 800/000 rechthoekig model versierd met een ribdecor. 9x8cm. ca 84 gram. Voorzien van een vergulde binnenzijde. In goede staat

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

2x Stadsplattegronden
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse stadsplattegronden. Monnekedam, Gorchum. Gravures op papier. Afmeting: H 21 x B 27 cm / H 23 x B 27 cm. In goede staat.

Grote schotel, Madja Paeit
Resultaat: 50 EUR

Grote Indonesische/Javaanse porseleinen schotel met geel/groene glazuur en bodemmerk. Madja Paeit. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.

6x Oude Chinese kommen
Resultaat: 60 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie rose kommen met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x ø 19 cm. In goede staat.

Hollandse bonheur, 1860
Startprijs 400 EUR

Prachtige Hollandse wortelnoten bonheur met grote zwarte tollen. Gebogen zijkanten. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 202 x 120 x 54 cm. In goede staat.

Perzisch bidjar kleed, 250 x 357 cm.
Resultaat: 700 EUR

Groot oud Perzisch bidjar kleed in aardetinten. Nieuwprijs Hfl. 14.800,= Afmeting: 250 x 357 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 200 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984 U.S.A. Dame. Lithografie op papier. Afmeting: H 62,7 x B 61,7 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Dame
Resultaat: 225 EUR

Patrick Nagel. Dame. 1945 - 1984 U.S.A. Dumas mirage editions 1988. Lithografie op papier. Afmeting: H 61 x B 91 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Resultaat: 130 EUR

Twee oude rood-blauwe Perzische kleden. Afmeting(en): 90 x 97 cm + 100 x 99 cm. In goede staat.