Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Lot oud Chinees porseleinen kop en schotels met chicken decor. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x 19e Eeuwse kop en schotel, beschadigd. 11x Schotels, 20e eeuw. 6x Kopjes, 20e eeuw. Enkele chips bij sc...
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Barsten decor. Model nr.: 27. Afmeting: H 4 x ø 24,7 cm. In goede staat.
Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.
Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Chinees porseleinen republikeinse dekselpotjes met zilveren monturen. Bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.
Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kleine Chinese Familie Rose vaas met herten en bodemmerk, goed. Twee Familie Rose kopjes met schotels, Lange Lijs met zotjes, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting...
Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees kraakporseleinen bord met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: 6 x 21,8 cm ø. In redelijk/goede staat.