Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote oude zes-kantige Chinees porseleinen Familie Rose vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Walasse Ting '85. 1929 - 2010. Vrouw met rokje en kat. Lithografie op papier. Afmeting: H 55 x B 76 cm. In goede staat.
Vermoedelijk M.C. Escher. Bosschage in tuin. Met boekje Genealogie geslacht Escher. Houtskool op papier. Afmeting: H 31x B 24 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, rond model met filetrand bestaande uit 6 tafelvorken en lepels, 925/000, met monogramgravure en 6 dessertvorken en -lepels, 835/000, MT.: o.a.Wed. H.Helweg en Zoon, Amsterdam, Van Kem...
Mooi 18e eeuws klein Hollands kabinet van eikenhout. Met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Duitse Biedermeier-stijl berkenhouten vitrinekast met volle zuilen, lade en sinkeldak. Afmeting: 179 x 92 x 47 cm. In goede staat.
Chris A.M. Overbeeke. 1946 - . Stilleven met emaille, peper en appelen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Josef Strahn. 1904 - 1997. Duitse School. Jongen met geiten. Afmeting: H 37 x B 51 cm. In goede staat.
Bijzondere geelgouden armband met 9 penningen, 585/000. van de levensloop van Beatrix, Juliana en Bernard, verloving Beatrix en Claus, geboorte Willem Alexander. ø 14mm. lengte 19 cm ( 9 en 1 penning ...
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse notenhouten Rococo-stijl vitrinekast met zijkanten facet geslepen glas. Circa 1880. Afmeting: 183 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Drie antieke WO I Range Finders. Messing + metaal + boekjes. Eén maal Barr & Stroud Range Finder, type F.T. 27 1916, nr. 3294 Infantry nr. 2 Patent no. 1462 of 1903. Eén maal Barr & Stroud 1908 + 1909...
Russische School. 1980. Verso Kyrillisch gesigneerd. Meisje met bloem. Afmeting: H 64 x B 49 cm. In goede staat.
Set van twee zilveren Djokja zilveren koffie percolators, 3 delig, 800/000, voorzien van een kopje, een kopje met filterbodem en een deksel, allen versierd met Djokja bewerking. 12x8x16cm. Totaal ca 7...
Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...
Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Duitse massief eikenhouten Gründerzeit vertico met volle zuilen en snijwerk. In originele staat. Circa 1880. Afmeting: 137 x 110 x 55 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose waterpot met floraal decor, zes tekens bodemmerk en Christies-sticker 1982. Afmeting: 8 x 8 cm ø. In goede staat.
Oude Engelse lederen fauteuil in hoefijzer model met houten poten en koperen nagels. Afmeting: 78 x 80 x 78 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kan, beschadigd. Twee vaasjes, geel/blauw. Jade schaaltje, haarscheuren. Vier kopjes, divers. Familie Rose kom, gaaf. Rest haarsche...
Antieke Jugendstil mahoniehouten vitrinekast. Twee-delig salon meubel met facet geslepen spiegels. Circa 1915. Afmeting: 190 x 125 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden collier en armband, 585/000, met vlakke schakels aan de bovenzijde voorzien van een meanderachtige bewerking. Breedte 4 mm. 19cm en 45 cm. totaal ca 17,4 gram. In goede staat