Acht delen antiek Engels keramiek. Circa 1900. Gemerkt Adderley. Decor New Lily Waa & Co. Eén Amfora hengsel gelijmd, verder goed. Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal erotische asbak met vrouw (bewegende benen), goed. Eén maal rookverdrijver schoorsteenveger, gelijmd. Afmeting: 14- 19 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse E.N.S. porseleinen teckel, nr. 187. Ernst Planck. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen kommen met bodemmerken. Floraal decor. Afmeting: ø 14 - 17 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met gele en groene glazuur, floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 6 x 11,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen Meissen schaal met handbeschilderd floraal decor. Knauff. Voor 1900. Eerste keus. Afmeting: ø 34 cm. In goede staat.
Bronzen penning door Carcova: "XXV Aniversario de Su Fundacion 1887 Mayo 1912, Banco Popular Argentino", ø69mm en ca. 122gr.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Twee maal antiek. Bestaande uit: Messing inhaleer apparaat, circa 1920. Zes (835) zilveren gebaksvorkjes in cassette. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Afmeting: 45 x ø 37 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. 1937 - Voorstelling met schaakstukken. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 36 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Rivier de Dinkel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.