Twee zilveren miniaturen, 835/000 & 925/000, Een slee met zwaan en paard, en een trekkar. Grootte 9x4cm. totaal ca 92 gram. In goede staat
Vuurvergulde Franse bronzen Charles Dix pendule met Oosters decor. Chinese vrouw met Yixing theekan en Chinese boot met figuren op zee. Mooie vergulding. Achtdaags origineel uurwerk met halfuur-slag o...
Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant en saffier. Een ring met in het midden een slag met daarop een rail bezet met 3 vierkant geslepen saffieren met aan weerskanten een dubbele band bezet met single...
Geelgouden ring, 585/000, met tourmalijn, Art Deco. Ring met een geelgouden band en een ovale kop met zilver bezet met een markies gefacetteerde groene tourmalijn. 13x5mm. ø 57. ca 2,8 gram. In goede ...
Zeer grote oude Chinees porseleinen Magic Ball. Drie opengewerkte porseleinen bollen in één. Staande op een bewerkte houten piedestal met draaimechaniek en verlichting. Functie niet getest. De bollen ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met bodemmerk. Randglazuur schades. Afmeting: ø 36,3 cm. In goede staat.
Vier antieke Japanse Satsuma sierborden met diverse decors. Twee heel, twee beschadigd. Afmeting: ø 21 - ø 31 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Schierholz/Plaue porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mand, figuurlijke vaas, tazza. Opgewerkt met bloemen en goud decor. Afmeting: L 26 cm. / H 18 - 30 cm. Haarscheurtjes, chipjes. In redel...
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Tijger in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 82 x 50 x 2 cm. In goede staat.
Groot marmeren tableau met pietra dura techniek. Luipaard met springbok in landschap. Afmeting: 62 x 81 cm. In goede staat.
Vijf oude Chinese jade amuletten. Divers. Met draken, aap, buffelkop, figuur. Afmeting: 6,5 - 8 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Majolica huzaar met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model versierd met vrouwenfiguren. MT.: Fa. M.Bijkamp & Co, Steenwijk, 1903-1942. Voorzien van ketting. Breedte 16 cm. ca 145 gram. In goede staat
Grote 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken jachtklok met hertenkop, haas en snip. Met emaille cartouches. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok met messing. Halfuur-slag op gong. Wijzerplaat craquele. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Franse comtoise met spillegang. Mogelijk maandloper. Compleet met bok, sleutel en vouwslinger. Afmeting: 42 x 25 x 15 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse ijzeren geldkist met fraai slot en vergrendeling. Binnenin een extra vak met slot. Afmeting: 40 x 82 x 42 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken 19e eeuwse lijsten met olieverfschilderijen. Duitsland. Barok-stijl. Afmeting: H 53 x B 39 cm. In goede staat.
Zeldzame St. Lucas Utrecht keramieken vaas. Circa 1910. Ontwerp G.J.D. Offermans. Met lusterglazuur en vissen decoratie. Afmeting: 25 x ø 14 cm. In zeer goede staat!!
Antiek keramieken Wachters Bach visservies. Circa 1900. Genummerd en gemerkt met honingkorf. Bestaande uit: 6x visborden, 6x oesterborden, 6x graat-schaaltjes en één sauskom. Afmeting: 21 - 26 cm. In ...
Antieke Duitse porseleinen Wallendorf handbeschilderde dekseldoos met floraal/goud decor. Afmeting: 6 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en armband met turkoois. Klemband met floraal decor bezet met een ovaal cabouchon geslepen turkoois, en een hanger in de vorm van een kop met turkoois ogen. Diverse gehaltes. ca 33,3 g...