Twee zilveren Djokja klamboehangers, 800/000,met afbeeldingen van vogels. Met één losse haak. ca 60 gram. 16 cm. In goede staat
Grote zilveren broche, 800/000, met ringagaat. Zilveren broche met een rand met krullen, bezet met een peervormige ringagaat. Grootte 44x48mm. ca 20,3 gram. in goede staat
Drie maal ingelijste Chinees porseleinen vazen. Bodemmerken. 20e Eeuw. Afmeting: 43 - 64 cm. In goede staat.
Drie Oosterse oude bronzen figuren. Twee olifanten + schildpad. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.
Twaalf oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Afmeting 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse bronzen engel en een messing amfora vaas. Circa 1900. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.
Oude globe. Elektrisch. Met maandaanduiding. Duples Colombus Berlin/Stuttgart. 20e Eeuw. Afmeting: 38 x ø 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhouten gestoken bordenrek met leeuwenkoppen. Afmeting: 42 x 182 x 10 cm. In goede staat.
Zes stuks oud/antiek aardewerk/porselein. 20e Eeuw. Twee Engelse spaniëls. Drie Delftse figuren. Eén oldtimer met reclame. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Haagse School-stijl. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure. Dominica Sexta Post Pascha. Latijns. Gravure op papier. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren kruidenbotermes (ca. 14 gram) met tweezijdig bewerkte steel en Nederlands stempelmerk. En een 835/000 zilveren botermes (ca. 32 gram) met puntfilet steel. Afmeting: 12,5 - 16,5 cm. Ge...
Lot met colliers van edelstenen, met o.a. agaat, parels en granaat.
Twee zilveren zuurvorken. Tweetandige met weerhaakjes 833/000 zilveren zuurvork, tweezijdig bewerkte steel met filetrand en heft met schelp decor, voorzien van oude herkeur. En een kleinere zuurvork m...
Zilver vergulde armband, 925/000, met zirconia's. Armband met kruizen en staafvormige schakels, bezet met zirconia's. Voorzien van bakslot en veiligheden. 18,5 cm. Breedte 3-6mm. ca 12 gram. In goede ...
Zilveren klemband, 925/000, vlakmodel met geslepen driehoekig patroon, Mexico. breedte 12 mm. ca 37 gram. In goede staat.
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Bijbel, het nieuwe testament, met lederen omslag voorzien van een zilveren gecontourneerd slot met getrembleerde bewerking. 9x13x4,5cm. Omslag wat ingescheurd verder in goede staat.
Collier van carneoolkralen, ø 12mm, en granaatkralen, ø 7mm, bevestigd aan een zilveren gefacetteerde sluiting met graveerwerk. ø 12 mm. lengte 60 cm. In goede staat
Fraaie zilveren manchetknopen, 835/000, met een bewerkte rand en in het midden een cabouchon geslepen barnsteen. Grootte ø 22 mm. ca 18,2 gram. Importeursteken: D. van der Scheer, Oegstgeest, 1953-197...
Parelsnoer, parelarmband en een armband van gefacetteerde kralen, allen paars, met één zilveren clipsluiting, ø17mm. Merk Zinzi. 19-42cm.
Negen-delig wit Mosa Select Maastricht theeservies. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 21 cm. In goede staat.
Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit drie kommen met figuren decor, één haarlijn. Eén maal zoutnap met vogel decor, tekst en bodemmerk, chips. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staa...