Drie oude keramieken vazen met verlopen blauwe glazuur. 20e Eeuw. Bestaande uit: B en B, V en B, ongemerkt. Afmeting: 16 -30 cm. In goede staat.
Verzameling van acht geglazuurde keramieken bolvaasjes. Diverse gemerkt, onder andere Texel. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.
Acht maal diverse keramieken handbeschilderde grote sierschotels. Gesigneerd. Onder andere terracotta. 20e Eeuw. Europa. Afmeting: Ø 31 - 42 cm. In goede staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gecontourneerde Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 40 - 46 cm. In goede staat.
Twee mooie 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met honingraat vlakken en acht-kantige hals. Met florale/vogel decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met florale en vogel decor. Afmeting: 62 x ø 26 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuws Imari porselein met florale decor. Bestaande uit: Grote kom + bloempot. Afmeting: 6 x ø 17 cm. / 13 x ø 17 cm. In goede staat.
Twee maal groot Imari porselein. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal balustervaas met figuren/floraal en goud decor. Eén sierschotel. Afmeting: 46 x 24 cm. / ø 37 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Sitzendorf porseleinen figuren. Man en vrouw met bloemen. Minimale chip mogelijk. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie maal Japans goud Imari porselein. Bestaande uit: Twee bloempotten en één knobbelvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 28 cm. In goede staat.
Vier maal oud porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Groep op messing basement, gemerkt met anker, minimale chip bloem. Vrouw op canape, Madame Recamiër, Sitzendorf, hoofd gelijmd. Vrouw ach...
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen vazen. Bestaande uit: Pijpvaas, floraal. Knobbelvaas, floraal. Twee kraagvazen, floraal. Eén chip. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Vier oude/antieke porseleinen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Jugendstil figurenvaas, circa 1915. Eén vinger af en spanningsscheur. Bloemenmeisje, Bone China. Violiste, ongemerkt. Gerold, romantisc...
Antiek Japans porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Zes kop en schotels, melk/suiker set, theepot. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met florale/vlinder decor. Hengsel gelijmd + chip deksel. Afmeting: 8 x 14 x ø 8 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.