Kristalglazen hanglamp met geslepen pegels. Circa 1960. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Harry van Kruiningen. 1906 - 1996. Deltawerken. Aquatinta. Ets op papier. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
30e-Jaren plafondlamp. De Stijl. Afmeting: 40 x 25 ø cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met gebogen hengsel. Eén pootje los erbij. Niet origineel. Afmeting: 6,5 x 12 x 16 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houtgestoken wandaltaar met ivoor voor tryptichon ikoon. Afmeting: 31 x 32 x 6 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.