50-er Jaren theewagen op wielen. Chroom. Opklapbaar. Afmeting: 80 x 70 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decor. Twee met haarlijn. Eén gelijmd. Afmeting: ø 16,8 cm. In matig/redelijke staat.
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Drie hangers en een ring van Swarovski, ring met licht blauwe en paarse stenen, ø 59, en drie hangers double met stenen. In goede staat
Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met ovale zetkast met een brede geschulpte rand bezet met een ruw geslepen diamant. breedte 12 mm. ø 54 ca 2,7 gram. In goede staat