Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Papegaai lampje
Resultaat: 135 EUR

Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

Weegschaal+gewichten set
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse bronzen weegschaal met messing maten + antieke bronzen sluitgewichten set, geijkt en met Franse lelie. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

D. Jansen, Jongen met geiten
Startprijs 450 EUR

Dirk Jansen. 1878 - 1952. Jongen met geiten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 135 x B 80 cm. In goede staat.

4x Diverse antieke kaarskandelaars
Startprijs 60 EUR

Vier diverse antieke kaarskandelaren. Circa 1860 - 1900. Afmeting: H 29 - 36 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Vissen onder water
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1930. Vissen onder water. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Duitse gravure. Evangelische kerk Caroli Magni Bremen. Gravure op papier. Afmeting: 32 x 20 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.

Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.
Startprijs 200 EUR

Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.

Simon Kramer, Gezicht op boerderij
Resultaat: 90 EUR

Simon Kramer. 1940 - 2015. Gezicht op boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Empire mahoniehouten uittrektafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.

B. Jüttner, Vissersvolk op strand
Resultaat: 550 EUR

Bruno Jüttner. Duitse School. 1880 - 1965. Vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 81 x 91 cm. In goede staat.

Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR

Sermain. 19e Eeuw. Mogelijk Charles Ferdinand Sermain. 1829 - 1909. Aap is honden aan het luizen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Lutherse bijbel
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Lutherse bijbel met gravures. Oude en nieuwe testament. Amsterdam, Samuel Schoonwald 1725. Afmeting: 10 x 28 x 23 cm. In goede staat.

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 40 EUR

Antieke geslepen kristallen odeurkaraf. Tien-vlaks met geslepen ster op bodem + geslepen spitse stop. Met 925/000 zilveren montuur. Gemerkt en genummerd 16259 Londen. Anno 1898. Afmeting: 8 x 15 cm. I...

Antieke benen geisha
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse benen geisha. Circa 1900. Iets in hand mist. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Engels damesbureau met intarsia
Startprijs 250 EUR

Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse netsukes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Japanse houtgesneden netsukes, waarvan twee met signatuur. 20e Eeuw. Met glazen ogen. Afmeting: 4 - 5 cm. In goede staat.

Lepeldoos met zilveren vorkjes
Resultaat: 40 EUR

Plated lepeldoos, rechthoekig model met lijnbewerking, gevuld met 11 zilveren taartvorkjes model puntfilet, zilvergewicht ca 146 gram, MT.: P. van Oostrom, Schoonhoven, 1856-1924. 12 cm. En 1 bijpasse...

Brede zilveren armband
Resultaat: 65 EUR

Brede zilveren armband, 800/000, panteramodel, mat/poly, met kleine bolletjes langs de randen. Voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 15,5 mm. Lengte 19 cm. ca 42 gram. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.

18e Eeuwse beschilderde kraantjeskan
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse beschilderde tinnen kraantjeskan. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Resultaat: 90 EUR

Twee grote antieke Imari porseleinen sierschotels. Eén maal paradijsvogel decor. Eén maal bloemvaas + Foo honden decor. Afmeting: ø 37 - 40 cm. In goede staat.

Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR

Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.

4x Antieke fotoalbums
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.