Lot oud Chinees porseleinen kop en schotels met chicken decor. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x 19e Eeuwse kop en schotel, beschadigd. 11x Schotels, 20e eeuw. 6x Kopjes, 20e eeuw. Enkele chips bij sc...
Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.
Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...
18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd of haarlijn. Afmeting: 22 - 24 cm. In matige staat.
Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.
Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.
Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, kapot. Wijnflacon, kapot. Vaasje, circa 1900, kapot. 2x capucijner kop + 1x schotel, chip kopje. 18e Eeuws bord, kapot. Chinese capucij...
Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.
Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...
Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...
Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...
Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...
Brede geelgouden armband, 585/000, met gevlochten, deels gematteerde visgraat-motieven, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 18 mm. lengte 19,8 cm. ca 47 gram. In goede staat
Zilveren ijscouvert, 833/000, met een grote ijsschep en 12 ijslepeltjes, allen met peervormige bak en een steel met waaierdecor. MT.: Fa, J.M. Van Kempen en zonen, Voorschoten, jl.W: 1906. 11,5-21cm....
Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...
Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 275 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat
Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 273 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat
Groot lot met sieraden met diverse gecoate kettingen, kettingen met grote hangers en edelstenen hangers, Alles uit witmetaal.
Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...
Bijbel met bruin lederen kaft en zilveren randen en sloten, 833/000. Bijbel, oude en nieuwe testament, met aan de voorzijde en achterzijde een zilveren lijst, opengewerkt met filigrain, knoppen, ranke...
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat
Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine oorstekers in een bloemvorm met een gefacetteerde granaat. ø oorknop7x7mm. ca 0,7 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, rond model met matte lijnbewerking versierd met geslepen ovaaltjes. breedte 6 mm, ø 65. ca 6 gram. In zeer goede staat
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Lot divers zilver met een tafelkandelaar op ronde voet, 835/000, Grootte ø9x18cm, een gevlochten mandje met hengsel en strik, 925/000, ø11x14cm, op enkele plaatsten los, en 8 diverse lepels, 800/000. ...
Zilveren decanteertrechter, 835/000, versierd met parelrand. MT.: C.Bos Amsterdam. ca 65,7 gram. 8x9x7cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met blauwe steen. Brisures met daarop een ovale bewerkte rand met daarin een ovale zetkast met poten bezet met een ovaal gefacetteerde blauwe steen. 15 mm. ca 1,1 gram...
Lot met zes dezelfde servetbanden, 835/000, ronde modellen met een bewerkte rand. ca 105 gram. ø 5x2,5cm. In goede staat
Zilveren blaadje, 835/000, ovaal gecontourneerd model met plooien. MT.: Bruckmann & Sohne, Heilbronn. 22x15cm. ca 183 gram. In goede staat
Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, een eier/strooilepel met gecontourneerde steel, 18 cm, een suikerlepel met gecontourneerde steel,13cm, een taartschep met gegraveerd blad, 800/000, 30cm een pasteis...
Lot zilver met 2 servetbanden, een odeurflacon met zilveren dop, kraag en schild, 2 suikerscheppen en een cakevork, 835/000. En een plated theezeef met Delfs lekbakje. totaal zilver ca 95 gram. In goe...
Geelgouden zakhorloge, 585/000, met een gefacetteerde rand me getorste bewerking. ø3 cm. De achterzijde is voorzien van een guilloche bewerking met schildgravure. Oog ontbreekt. Veer vast. Brutogewich...
Zilveren broche, 925/000, staafmodel met getorste bewerking en bekroond met aan de einden een bloedkoraal, ø7 mm. Lengte 55mm. ca 4,8 gram. In goede staat
Geelgouden armband, 750/000, met munten. Armband met fantasie schakel voorzien van 3 gouden munten, 1 dollar 1853, fl 5,- 1912 en 4FL 10 Fr 1892. Met 2 extra schakels, totaal ca 19,6 gram.
Geelgouden ring, 585/000, met een ovaal cabouchon geslepen agaat. 16x12mm, ø 58, ca 3,2 gram. In goede staat
N.H. v.d. Willigen. Epe 1865. Landschap bij Epe met boerderij, figuren en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 59 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Figuren bij waslijn. Houttekening op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzame originele door Herman Brood beschilderde melkbus. Titel. Molkerei. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Met certificaat van echtheid. Afmeting: H 60 x ø 34 cm. In goede staat.
A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.
Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.
W.E. Fitch. 1910. 1888 - . Hollandse kermis met carousel. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
H.K.O. Harm Kamerling Onnes? 1893 - 1985. Maison Katherine. Besneeuwd stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 55 cm. In goede staat.
G. de Bruin. Circa 1936. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
E. van der Ven. Circa 1920. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 41 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Chinese schilderijen. Chung Giang 2001. Deurportalen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Zeegezicht met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 17 cm. In goede staat.
Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Gemberpot met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x L 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e Eeuw. Twee figuren bij mand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23,5 x 19,5 cm. In matige staat.
Groot lot oude/antieke (collecte) spaarbussen/spaarpotten. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 29 cm. In goede staat.
Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek tin en koper. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke gietijzeren kerstboom standaards. 1900 - 1920. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.
Twee oude bruin-lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 52 - 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Griekse houten kruik met ikoon-beschildering en bladgoud. Gemaakt van notenhout. Pelgrimsfles. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten bureau barometer met Nederlands opschrift. Circa 1900. Afmeting: 23 x 17 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Groot lot blik met reclame. Hoofdzakelijk collectebussen, missiebussen et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans antiquarisch erotisch boekje. L'escole des Filles ou La Philosophie des dames. Tome Premier. Met erotische gravures. Afmeting: 16 x 10,5 x 2,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antieke naai-necessaires. Onder andere: Been, hoorn en parelmoer. Aantal: 7. Afmeting: 2 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Grote compositie PDSA collecte spaarpot. Gepolychromeerd. Circa 1930 - 1950. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren Quan Yin op lotusbloem. Circa 1900. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.
Antiek tinnen inktstel in Louis Seize-stijl met daarop briefweegschaal gemonteerd. Circa 1900. Afmeting: 23 x 35 x 17 cm. In goede staat.
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.