Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.

Eiken piedestal
Resultaat: 25 EUR

Eikenhouten piedestal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 86 x ø 23 cm. In goede staat.

Antiek Frans bureau, 1900
Resultaat: 350 EUR

Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.

Japans kamerscherm
Resultaat: 300 EUR

Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...

Engelse butlertray
Resultaat: 40 EUR

Engelse mahoniehouten 30er jaren butlertray. Opklapbaar. Afmeting: 95 x ø 21 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. Circa 1900. Afmeting: 47 x ø 34 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1880
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.

Engelse tiltop-tafel
Resultaat: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.

Louis Seize damesbureau
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

Empire mahoniehouten uittrektafel
Resultaat: 180 EUR

Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke donker gebeitste piedestal. Circa 1880. Afmeting: 112 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Oosterse hangvitrine
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.

Mahonie etageretafel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Eiken medicijnkastjes
Resultaat: 150 EUR

Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse eiken jachtkast
Resultaat: 200 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Franse jachtkast met draken, roofvogels, getorste zuilen en jachtvoorstellingen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 60 x 265 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Barok commode
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok commode met bronzen beslag, gecontourneerd blad en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 76 x 52 x 90 cm. In goede staat.

18e Eeuwse eiken spinde
Resultaat: 440 EUR

Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten broodspinde met schappen en lade. Rugwand + slot vernieuwd. Afmeting: 187 x 160 x 50 cm. In goede staat.

Willem III vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Hollandse palissanderhouten Willem III vitrine-opzetkast op kruispoot. Mogelijk Horrix. Circa 1876. Afmeting: 166 x 91 x 43 cm. In goede staat.

2-Gewichten regulateur
Resultaat: 200 EUR

Twee-gewichten regulateur met donkere kast, gedeeltelijk geeboniseerd (versiering). Emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers. Grahma remming. Afmeting: 32 x 117 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Duitse portaalklok
Resultaat: 40 EUR

Oude Duitse, achtdaagse Schmid portaalklok. Louis Seize-stijl. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten Friese staartklok met maanstand + wekker. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Bakelieten wandklok, 1940
Resultaat: 35 EUR

Bakelieten Engelse wandklok met chroom. Circa 1940. Afmeting: 6 x ø 17 cm. In goede staat.

Romantische Franse pendule, 1860
Resultaat: 100 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Compositie metaal. Circa 1860. Jager met valk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1860
Resultaat: 80 EUR

Franse 19e eeuwse vergulde romantische pendule. Circa 1860. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 35 x 31 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse compositie metalen pendule met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat en plaquette. Circa 1860. Dekselvaas beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. I...

Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met coupe en emaille cartouches. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Mahonie bimbam regulateur, 1920
Resultaat: 35 EUR

Mahoniehouten bimbam regulateur. Slingerveer kapot. Circa 1920. Afmeting: 74 cm. Verder in zeer goede staat.

Antieke Amerikaanse regulateur, 1910
Resultaat: 60 EUR

Antieke Amerikaanse regulateur met houtintarsia + mahonie. Circa 1910. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

7x Oude wekkers
Resultaat: 45 EUR

Zeven oude wekkers. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Wedgwood, Zenith et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke wekkers
Resultaat: 90 EUR

Zes antieke wekkers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 12 - 16 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok, 1860
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald klok met vergulding en adelaar. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 34 x 29 x 13 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rozenklokje
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Duitse kleine Schwarzwalder rozenklok met halfuur-slag op bel. Afmeting: 22 x 16 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Duitse staande klok, 1920
Resultaat: 230 EUR

Antieke Duitse eikenhouten 3-gewichten staande klok met Westminster speelwerk op acht gongstaven. Circa 1920. Gesigneerd Hamas. Afmeting: H 197 cm. In goede staat.

Antieke regulateur
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur met originele kroon. Circa 1890. Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

5x Oude/antieke klokjes
Resultaat: 45 EUR

Vijf oude/antieke klokjes. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie houten Schwarzwald klokjes. Eén miniatuur klokje van emaille. Eén wekker. Circa 1950. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Schwarzwalder klok
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met halfuur-slag. Afmeting: 60 x 26 x 16 cm. In goede staat.

2x Antieke Amerikaanse tafelklokken
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Amerikaanse mahoniehouten tafelklokken. Circa 1900. In werkende staat. Afmeting: 46 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise met harpslinger
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Gave wijzerplaat. Afmeting: 43 x 27 x 16 cm. In goede staat.

Schwarzwalder schilderijklok
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder schilderijklok. Circa 1870. Afmeting: 65 x 30 x 15 cm. In goede staat.

Boley uurwerkgereedschap
Resultaat: 160 EUR

Boley uurwerkgereedschap. Ponsendoos. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 22 x 14 cm. In goede staat.

Friese stoeltjesklok
Resultaat: 90 EUR

Kleine oude handbeschilderde Friese stoeltjesklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 225 EUR

Antieke Franse romantische pendule met jager. Compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse boulle klok, 1900
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse boulle klok. Messing met hout. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, zonder slagwerk. Opdraaiveer kapot. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse L.F.S. pronk-vrijslinger, 1880
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse eikenhouten L.F.S. pronk-vrijslinger met brons. Historisme. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: H 240 cm. In goede staat.

Natuurstenen schaakspel
Resultaat: 70 EUR

Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.

Italiaans majolica schaakspel, 1955
Resultaat: 390 EUR

Italiaanse majolica schaakspel set Sienna. Circa 1955. Majolica handbeschilderde schaakstukken en schaakbord met majolica tegels en notenhouten omlijsting. Afmeting: 17 x 62 x 62 cm. In goede staat.

Duits porseleinen schaakspel
Resultaat: 85 EUR

Duits porseleinen schaakspel, gemerkt met anker + houten schaakbord. Afmeting: 12 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Gesneden schaakspellen
Resultaat: 200 EUR

Twee gesneden schaakspellen. Eén maal set Noormannen + houten schaakbord. Eén maal set Afrika, Madagaskar + houten schaakbord. Afmeting: 16 x 54 x 54 cm. / 20 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Chinees schaakspel
Resultaat: 55 EUR

Chinees schaakspel met aardewerk figuren en schaakbord welke voorzien is van leder. Afmeting: 15 x 43 x 43 cm. In goede staat.

2x Draken set schaakspel
Resultaat: 90 EUR

Twee schaakspelen. Drakensets met schaakbord van plexiglas en metaalkleurige kunststof schaakstukken. Afmeting: 11 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Zeldzaam schaakspel 'Napoleon tegen Rusland'
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzaam schaakspel Napoleon tegen Rusland. Met keramieken handbeschilderde schaakstukken en wortelhouten schaakbord met bronzen grepen. Afmeting: 21 x 60 x 63 cm. In goede staat.

2x Taqua noten schaakspel
Resultaat: 140 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal taqua noten gesneden figuren/dieren met glazen schaakbord. Eén maal set Equador, met taqua noten gesneden figuren en benen schaakbord. Afmeting: 7 x 40 x 40 cm / 10 x 45 x...

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Resultaat: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Griekse schaakset
Resultaat: 80 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Grieks, Studio Anne Carlton, met kunststof figuren + wortelnoten schaakbord. Eén maal Griekse mythologie, met polystone figuren + schaakbord gemaakt van gips. Enkele chips...

Gaudi schaakspel
Resultaat: 200 EUR

Gaudi schaakspel met keramiek mozaïek schaakstukken en houten schaakbord. Afmeting: 16 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Schaakspel, Sint Jan in den Bosch
Resultaat: 120 EUR

Zeldzaam groot schaakspel Sint Jan Den Bosch. Houten schaakbord, terracotta figuren van kathedraal. Afmeting: 14 x 63 x 62 cm. In goede staat.

20 Schaalmodellen tanks
Resultaat: 90 EUR

Kavel met 20 (metalen) schaalmodellen van legervoertuigen (voornamelijk tanks), veelal schaal 1:72. Allen nog in originele verpakking.

Speelgoed politie auto
Resultaat: 150 EUR

Japanse Daiya blikken speelgoed Porsche Targa. Rijkspolitie Holland. Batterij functie + afstandsbediening. Met originele doos. Licht bespeeld. Afmeting: 11 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Groot lot pluche figuren
Resultaat: 190 EUR

Zeer groot lot diverse pluche speelgoed figuren. Onder andere: Steiff, mohair, vilt et cetera. Eerste helft / tweede helft 20e eeuw. Interessant lot!! Afmeting: 10 - 35 cm. In goede staat.

2x Antieke dames kousenband pistolen
Resultaat: 190 EUR

Twee antieke dames kousenband pistolen. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Resultaat: 100 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.

Oosterse metalen hanglamp
Resultaat: 40 EUR

Oosterse metalen hanglamp met gekleurd glas. Afmeting: 72 x 25 x 25 cm. In goede staat.

Lot koperwerk (4x)
Resultaat: 45 EUR

Vier maal koperwerk. Bestaande uit: Twee wandblakers in Barok-stijl. Circa 1900. Plus twee akers. Afmeting: 24 - 46 cm. In goede staat.

Kristallen kroonluchter
Resultaat: 190 EUR

Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Resultaat: 75 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

6x Wandkandelaren
Resultaat: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

3x Miniaturen
Resultaat: 30 EUR

Drie miniaturen. Twee maal handbeschilderde limoges plaquettes, dames. Eén maal reproductie in houten lijst. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.

Antieke glas-in-lood lamp, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke glas-in-lood lamp. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 22 cm. In goede staat.

19e Eeuwse fruitboom onder stolp
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Duitse fruitboom in originele glazen stolp. Gemaakt van glas, papier maché etc. Drie maal fruit beschadigd. Afmeting: H 36 x B 22 x D 12 cm. Verder in goede staat.

19e Eeuwse bronzen wandblaker
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse bronzen wandblaker met herenportret. Afmeting: 28 x 19 x 12 cm. In goede staat.

2x Oude miniaturen met been
Resultaat: 60 EUR

Twee oude Duitse miniaturen met been. 20e Eeuw. Portretten van Wolfgang Amadeus Mozart en zijn vrouw Constanze Weber. Afmeting: 9 - ø 6,5 cm. In goede staat.

Antieke historisme wijnschenkkan
Resultaat: 90 EUR

Antieke Duitse plated historisme wijnschenkkan. Circa 1880. Mondgeblazen glas. Twee merken: V.S. en tweemaster. Afmeting: H 35 cm. In zeer goede staat.

Jugendstil-stijl bronzen tafellamp
Resultaat: 70 EUR

Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Tinnen Art Deco schaal, 1920
Resultaat: 60 EUR

Grote tinnen gehamerde Art Deco schaal. Ongemerkt? Circa 1920. Afmeting: 16 x ø 33 cm. In goede staat.

5-Delige Art Deco bureauset, 1930
Resultaat: 30 EUR

Vijf-delige marmeren Art Deco bureauset. Circa 1930. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.

Messing bureaulamp
Resultaat: 70 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Tiffany-stijl lamp
Resultaat: 80 EUR

Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.

Lot emblemen + klokje
Resultaat: 35 EUR

Negen Hollandse emblemen, onder andere: Marine, Havendienst, Koopvaardij et cetera. En één miniatuurklokje, messing met bakeliet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 - 11 cm. In goede staat.

3x Voor-oorlogse camera's
Resultaat: 60 EUR

Drie oude vooroorlogse camera's met houders. Kodak, Butchers en Agfa. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Houtgestoken wandconsole
Resultaat: 95 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 35 x 18 cm. In goede staat.

Houtgestoken vergulde wandconsole
Resultaat: 100 EUR

Houtgestoken vergulde wandconsole met gevleugelde leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 39 x 20 cm. In goede staat.

Antieke Barok schilderij-lijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke schilderij-lijsten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke schilderijlijsten. Doekmaat H 27 x B 43 cm. + H 41 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.

Groot lot diversen
Resultaat: 25 EUR

Groot lot diversen. Onder andere: Glas, keramiek, porselein et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 52 cm. In goede staat.

2x Schwarzwalder muurconsole
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder wandconsoles met steenbokken. Circa 1900, met glazen ogen. Circa 1930, geheel hout. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

Antieke collectebus, 1900
Resultaat: 35 EUR

Grote antieke metalen collectebus. Circa 1900. Bethel Diaconie. Afmeting: 41 x 24 cm ø. In goede staat.

Hoedenmakers paspop
Resultaat: 170 EUR

Hoedenmakers paspop. Circa 1920. Afmeting: 63 cm. In goede staat.

2x Antieke koffiemolens
Resultaat: 275 EUR

Twee antieke koffiemolens. Circa 1900. Eén maal U.S.A. Philadelphia Enterprise MFG. Co. Patent July 12.98. Eén maal Spaanse koffiemolen. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.

2x Houten consoles
Resultaat: 40 EUR

Twee houtgestoken consoles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40 - 41 cm. In goede staat.

Antieke Amerikaanse blikken globe
Resultaat: 50 EUR

Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.

Papegaai lampje
Resultaat: 135 EUR

Antiek verguld messing met porselein papegaai lampje. Circa 1900. Twee bloemen beschadigd. Afmeting: H 29 cm. In redelijk/goede staat.

Messing bureaulamp
Resultaat: 95 EUR

Messing bureaulamp met groen-glazen lampenkamp. In hoogte verstelbaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

3x Flessen rode wijn
Resultaat: 160 EUR

Drie flessen rode wijn. Bestaande uit: 1975 Chateau L' enclos Pomerol. 1979 Chateau Grand-Puy Lacoste Pauillac Saint Guirons. 1982 Chateau Haut Bages Liberal Pauillac. Afmeting: 31 - 36 cm. In goede s...