Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Drie maal Chinees porselein. Eén maal Familie Rose + bodemmerk, 19e eeuw. Eén maal floraal/goud decor, circa 1900. Eén maal kom, floraal, circa 1930. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Chinees Familie Verte bord
Resultaat: 150 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.

2x Oude Chinese vazen
Resultaat: 325 EUR

Twee oude Chinees porseleinen vazen met figuren en landschap decor. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR

Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk
Resultaat: 125 EUR

L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

8 Chinese snuffbottles
Resultaat: 260 EUR

Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.

L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak
Resultaat: 125 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

R. David Digby, Opvliegende fazant
Resultaat: 80 EUR

R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.

Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.

James Holmyard, Australisch landschap met boerderij
Resultaat: 100 EUR

James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR

Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.

3x Imari borden
Resultaat: 30 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen Imari borden. Divers. Floraal. Twee borden haarlijn. Afmeting: 21 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Grote Imari sierschotels, 19e eeuw
Resultaat: 1.300 EUR

Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen sierschotels met geisha's in tuin decor en Japanse tekens verso. Afmeting: ø 46 cm. In goede staat.

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

3 Delen Imari
Resultaat: 50 EUR

Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.

7x Divers oud/antiek porselein
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...

2x Chinees porselein, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 170 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...

Collier van engelhuidkoraal
Startprijs 120 EUR

Collier van engelhuidkoralen en parels bevestigd aan een geelgouden sluiting, 750/000.Collier met 5 rijen engelhuidkoraal, ø 3 mm en een rij biwa pareltjes, bevestigd aan een bolsluiting, ø 8 mm, met ...

Bloedkoralen collier met streeksluiting
Startprijs 2.000 EUR

Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...

Lot zilver, 4x
Startprijs 40 EUR

Lot zilver, 835/000, met een trompetvaasje, gedeukt aan de rand, een flessenstop met kurk en zilver, voorzien van een parelrand en 2 vingerdoekringen, waarvan één met monogram. 2,5-8-11cm. In redelijk...

Zilveren roomkom met deksel
Resultaat: 200 EUR

Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend de...

2x Familie Verte borden
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese Familie Verte bordjes met floraal decor. Afmeting: ø 13,7 cm. In goede staat.

Zilveren Chinese dollar
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Chinese dollar in redelijke staat

Antiek beeldje met ivoren gezicht, 1900
Startprijs 150 EUR

Gesigneerd antiek Frans notenhouten figuur met ivoren gezicht. Circa 1900. Gesigneerd G. Dillilay? Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Gouden trouwring
Resultaat: 130 EUR

Geelgouden trouwring, 585/000, vlak model met geslepen rand. breedte 6 mm, A.S. ca 6,7 gram. In goede staat

Set zilveren tafelfazanten
Resultaat: 325 EUR

Een paar zilveren tafelfazanten, 835/000, mannetje en vrouwtje met geschreide vleugels. 13 en 15 cm. ca 176 gram. In goede staat

Oude/antieke Chinese wierookbrander
Resultaat: 325 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen wierookbrander met bodemmerk en collectie zegel. Verlopen glazuur. Afmeting: 9 x ø 14 cm. In goede staat.

2½ Cent (23x), 1877 - 1941
Startprijs 60 EUR

Lot met 2½ Cent (23x), 1877 - 1941. In goede staat.

Keppels, Dorpsgezicht met doorkijk
Resultaat: 50 EUR

Keppels. Circa 1930. Dorpsgezicht met doorkijk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden
Resultaat: 80 EUR

Twee 16e - 17e eeuwse gravures. Stadsplattegronden Coevorden. Uiterst zeldzaam. Eén maal Anno Domini 7 May 1594, belegering Coevorden/Steewyck. Eén maal belegering Coevorden. Afmeting: 26 - 32 cm. In ...

Witgouden horloge met diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig witgouden horloge, 585/000, met diamanten. Tusal dameshorloge met een ronde kast, ø 24mm, met een lunette bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.84 ct, bezet aan een gematteerd...

2 Zilveren broches
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren broches, 835/000, met markesiet. Ovale broche met parel en markiesstenen, 21x54mm, en een rechthoekige broche met amethist, parels en markiesstenen. 8x54 mm. Totaal ca 12,2 gram. In goed...

2x Oude bronzen boeddha's
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Chinese bronzen lachende boeddha's. 21e Eeuw. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Groot lot speelgoed
Startprijs 60 EUR

Groot lot divers speelgoed. Actie figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

3 Zilveren miniaturen
Resultaat: 65 EUR

Lot met drie zilveren miniaturen, 835/000, met een marktkraam met stoffenverkoper, een man aan schandpaal en een draagkoets met 2 figuren. 6x3,5x3,5cm, 4,5x3x3,5cm. Totaal ca 98 gram. In goede staat

Zilveren theekan
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder fraaie zilveren theekan, 934/000, laag bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een twaalfhoekig lopende bovenkant en deksel met als knop een zwaan. Voorzien van een tuit deels versierd met...

Onduid.gesign., Hollands stadsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollands stadsgezicht met gracht en figuren. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun
Resultaat: 120 EUR

Bronzen met zwart marmeren boekensteun in de stijl van Modigliani. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 17 x 11 cm. In goede staat.

Must de Cartier, Aansteker en pen
Resultaat: 200 EUR

Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat

Antiek houten hobbelpaard, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antiek houten hobbelpaard met koeienhuid bekleed. Circa 1900. Afmeting: 75 x 70 x 20 cm. In goede staat.

Brede gouden armband
Startprijs 1.500 EUR

Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.

Compositie metalen figuur, ca. 1900, Via AD Glorian
Resultaat: 600 EUR

Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.

Collier van takbloedkoraal
Startprijs 120 EUR

Collier van takjes bloedkoraal bevestigd aan een geelgouden tonvormige sluiting, 585/000. breedte 6-40mm. 50 cm. In goede staat

Zilveren collier met labradoriet
Resultaat: 40 EUR

Zilveren collier, 835/000, en een hanger, 925/000, met labradoriet. Ankercollier met een hanger bezet met een ovale cabouchon geslepen labradoriet. 21x28mm. 55 cm. totaal ca 19,5 gram. In goede staat

2x Antieke damesbustes, 1910
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke plated Art Nouveau damesbustes op albasten basement. 'Les Cerises'. Circa 1910. Compositie metalen figuren. Afmeting: 20 - 22 cm. In goede staat.

Zilveren koffiekan
Resultaat: 280 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...

Chinese School, Paard
Resultaat: 50 EUR

Chinese School. Gesigneerd. 20e Eeuw. Paard. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 41 cm. In goede staat.

Italfama set met marmeren bord
Resultaat: 600 EUR

Samurai set schaakspel door Italfama. 60-er Jaren. Figuren metaal, zilver/goud beschilderd, met marmeren schaakbord. Afmeting: 12 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Mosterdpot met zilver
Resultaat: 60 EUR

Antieke zes-vlaks geslepen kristallen mosterdpot met geslepen ster op bodem. Geplaatst op een 835/000 gecontourneerde zilveren voet. Montuur met floraal gegraveerd klepdeksel. Voorzien van knop en geg...

Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok
Startprijs 280 EUR

Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Gouden armband
Resultaat: 500 EUR

Geelgouden armband, 585/000. Armband met pennen voorzien van gematteerde en gepolijste schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ca 23,7 gram. In goede staat

Gouden rijring
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Strakke ring met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, gezet in de band. ( met de mogelijkheid rondom te zetten) Merk Diamonde. Breedte 2,6 mm. ø ...

Marmeren buste, J. Aurili
Startprijs 100 EUR

J. Aurili. Marmeren dames buste. 1834 - 1914. Chip. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

4 Zilveren servetringen
Resultaat: 65 EUR

Lot met vier dezelfde zilveren servetringen, 835/000, ovaal model met een opgelegde bewerkte rand. ca 62 gram. 4,5x2cm. In goede staat

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Resultaat: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

2x Taqua noten gesneden schaakspel
Resultaat: 240 EUR

Twee Taqua noten gesneden schaakspelen met vogelsoorten. Equador. Afmeting: 12 x 40 x 40 cm / 12 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Schaakspel India
Resultaat: 160 EUR

Schaakspel India. Met schaakstukken van kameelbeen en houten schaakbord. Afmeting: 19 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos met vlinder
Startprijs 150 EUR

Glazen Jugendstil dekseldoos met opgewerkte bloemen en verguld messing deksel met bovenop een vlinder. Circa 1915. Afmeting: 18 x ø 13 cm. In goede staat.

3 Zilveren slavenarmbanden
Startprijs 65 EUR

Drie zilveren slavenbanden, 835/000, één ronde rinkelband, een bolle slavenband met dopsluiting en een platte slavenband met lijnbewerking en scharnier. breedte 9 mm. totaal ca 78 gram. In goede staat

Karaf met zilver
Resultaat: 450 EUR

Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...

G. Driessen, Hollands wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Bijzondere plated bladwijzer
Startprijs 25 EUR

Bijzondere plated bladwijzer als troffel. Met agaten heft. In goede staat.

3x Houtgesneden schaakspellen
Resultaat: 90 EUR

Drie houtgesneden schaakspellen uit Gambia + houten schaakborden. Afmeting: 17 x 39 x 39 cm / 14 x 53 x 53 cm / 15 x 37 x 37 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek kristal (8x)
Startprijs 50 EUR

Acht maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Drie vazen, één stolp, twee vazen met zilveren rand, zout en peper set. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 26 cm. In goede staat.

Witgouden armband met diamant
Resultaat: 600 EUR

Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

Grote moderne glazen fruitschaal
Resultaat: 60 EUR

Grote moderne glazen fruitschaal. Buitenkant oranje-rood, binnenkant blauw-groen. Afmeting: 31 x ø 40 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 75 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Turkije met imitatie ivoren schaakstukken + parelmoer ingelegd schaakbord. Eén maal Oosters zeepstenen schaakspel + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm. / 10 x 40...

Zilveren koningscollier
Resultaat: 70 EUR

Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat

Zeldzaam antiek ivoren schaakspel onder stolp
Startprijs 950 EUR

Zeldzaam antiek ivoren Chinees schaakspel bestaande uit 32 schaakstukken en losse centerpiece danseres. Circa 1900. Wit ivoor en rood gekleurd ivoor. Met antieke glazen stolp. Afmeting: 9 - 23 cm. In ...

C.E. Schlüter, Vrouwelijk naakt
Resultaat: 100 EUR

Carl Eberhard Schlüter. 1886 - 1973. Vrouwelijk naakt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x 40 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Grote kunstglazen schaal met plooien, goud fusing + diverse kleuren. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 40 cm. In goede staat.

Diamant, 0,47 ct
Startprijs 500 EUR

Briljant geslepen diamant, 0,47 ct VVSI/G.

4x Antieke missie-spaarpotten
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke Hollandse missie-spaarpotten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Gips, metaal, Negroïde popje is celluloid. Afmeting: 21 - 28 cm. In goede staat.

Aziatisch houtsnijwerk, H 118 x B 98 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot Aziatisch houtsnijwerk in lijst. Indische olifant met menner in bos. Drie dimensionaal. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 118 x B 98 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Franse pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule. 19e Eeuw. Titel: Les Georgigues Leneïde. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 52 x 34 x 13 cm. In redelijk/g...

Antieke Friese staartklok, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke iepenhouten Friese staartklok met mechaniek. Zwaan beweegt. Zwaan overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 148 cm. In goede staat.

Ebel polshorloge
Resultaat: 550 EUR

Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...

A'damse School hanglamp
Startprijs 300 EUR

Grote aparte Amsterdamse School hanglamp. Messing uitgezaagd, in etages opgebouwd. Met originele stofkap. Maker? Circa 1920. Afmeting: 130 x ø 70 cm. In goede staat.

Groot tuinbeeld van cement
Resultaat: 200 EUR

Groot oud cement gegoten tuinbeeld. Vrouw met bloemenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: H 124 cm. In goede staat.

2x Bronzen plaquettes
Startprijs 150 EUR

Twee antieke bronzen plaquettes in eikenhouten lijsten. Hollandse meisjes. Hollandse jongens. Circa 1900. Afmeting: H 22 x B 20 cm. In goede staat.

2x Messing kadelaren
Resultaat: 55 EUR

Twee antieke messing gesigneerde kaarskandelaren. Circa 1880. Neo Renaissance. Door R. Rudolphs Fecit. Nr. 1393. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Vroeg 19e eeuws naaikistje
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuws notenhouten naaikist met bandintarsia en speldenkussen. Met compartimenten en spiegel. Afmeting: 14 x 40 x 17 cm. In goede staat.

2 Zilveren theezeefjes
Startprijs 75 EUR

Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...

Antieke Engelse skeletklok
Startprijs 300 EUR

Antieke Engelse messing skeletklok met snek. Op houten met albasten basement. Circa 1880. Slingerveer kapot. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Vergulde kroonluchter
Resultaat: 80 EUR

Grote Italiaanse houten vergulde kroonluchter. 18-Lichts. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x ø 80 cm. In goede staat.

3x Opaline glazen vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.

Antieke majolica hangpetroleumlamp, 1880
Resultaat: 150 EUR

Antieke historisme majolica hangpetroleumlamp met meerminnen en florale majolica. Afmeting: 130 x ø 50 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek tin
Resultaat: 50 EUR

Lot oud/antiek tin. Vier antieke maten, twee knijpflessen, twee maal moderner tin. Afmeting: 7 - 25 cm. In goede staat.