Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Resultaat: 270 EUR

Grote 19e eeuwse drie-delige kristalglazen kratervaas met vergulde bronzen ornamenten. Eén chip. Afmeting: 32 x ø 18 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke dekseldozen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.

4x Oude schilderij verlichting
Resultaat: 30 EUR

Vier oude messing schilderij verlichtingslampen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

5x Miniatuur schilderijen
Resultaat: 60 EUR

Vijf miniatuur schilderijen met parelmoer + been. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Engels vuursteen pistool
Resultaat: 650 EUR

Antiek Engels vuursteen pistool. Tower G.R. Marine S.34 1805. Afmeting: L 37 cm. In zeer goede staat.

Antieke marine degen
Resultaat: 180 EUR

Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke kinder driewielfiets, 1880
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame antieke 19e eeuwse gepolychromeerde houten kinder driewielfiets met ijzer. Circa 1880. Afmeting: 90 x 90 x 65 cm. In goede originele staat.

Doos diverse wagons/modeltreinen
Resultaat: 120 EUR

Doos met diverse (personen)wagons en modeltreinen. Ongetest en in verschillende condities

Oosters schaakspel (speksteen)
Resultaat: 150 EUR

Oosters spekstenen schaakspel met intarsia schaakbord. Marokko/Turkije. Afmeting: 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Zeldzaam Portugal Viana schaakspel
Resultaat: 575 EUR

Zeldzaam Portugal Viana porseleinen schaakspel met mahoniehouten omranding. Afmeting: 14 x 49 x 49 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met één-daags uurwerk. Beschadigde kast. Niet getest. Afmeting: H 214 cm. In redelijke staat.

2x Antieke Schwarzwalder klokken
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Koloniaal kabinet kastje
Resultaat: 450 EUR

19e Eeuws wortelnoten koloniaal twee-delig kabinet kastje met messing beslag en grepen. Twee-deurs. Marquetterie fineer op front. Afmeting: 110 x 70 x 40 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse naaitafel
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met lade, vakverdeling, wolhouder en klepdeksel. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 76 x 52 x 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse bijzettafel, 1900
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.

Spiegel met schilderij
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuwse spiegel met olieverfschilderij. Louis Seize. Havengezicht met figuren. Afmeting: H 120 x B 65 cm. In redelijk/goede staat.

Schommelstoel (iepenhout)
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Hangvitrinekast
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten Barok-stijl hangvitrinekast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 65 x 26 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel, 1800
Resultaat: 120 EUR

Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.

Kunstzinning Toms' Compagnie ladenkastje
Resultaat: 170 EUR

Kunstzinnig Toms' Compagnie ladenkastje met handbeschildering. 20e Eeuw. Afmeting: 104 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bijzettafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 275 x 190 cm.
Resultaat: 190 EUR

Oud Perzisch kleed met bont floraal decor. Afmeting: 275 x 190 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.
Resultaat: 85 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.

4x Kleine tapijten
Resultaat: 75 EUR

Vier kleine diverse oude Perzische kleden met floraal decor etc. Afmeting: 79 x 97 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 225 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen dubbele boeddha figuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

19e Eeuws figuur, Zittende vrouw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws groot terracotta figuur. Vrouw zittend op muurtje. Beschadigingen aan handen. Afmeting: 70 x 32 x 25 cm. In redelijke staat.

3x Boeddha figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie oude/antieke bronzen boeddha figuren. China en Thailand. Twee maal bodemmerk China. Afmeting: 13 - 18 cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam cactuspotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote geel/groene Copier Leerdam glazen cactuspotten. Circa 1930. Haarlijnen. Afmeting: ø 10 x ø 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Jugendstil glazen vaas, 1915
Resultaat: 200 EUR

Antieke Jugendstil vaas. Circa 1915. Dikwandig met gouden bovenrand. Bohemen? Afmeting: 13 x ø 8 cm. In goede staat.

Set glasfusing pompoenen
Resultaat: 110 EUR

Twee moderne glasfusing glazen pompoenen. Kleur: blauw/groen. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x ø 16 cm. In goede staat.

Swarovski druiventros 011864
Resultaat: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...

Zeldzame 18e eeuwse Chinese klapmutskom
Resultaat: 425 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...

Paar Colenbrander Ram vazen 29
Resultaat: 1.800 EUR

Paar grote antieke Colenbrander Ram vazen. Arnhem-Holland. Schilder V.B. Model nr.: 29. Afmeting: 20,5 x ø 13 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...

9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels
Resultaat: 160 EUR

Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 2.200 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met goud en floraal decor. Met bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 35 x ø 18,3 cm. In goede staat.

2x Oud Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Imari Ghendi schenkkan + Kang Xi gemerkte schenkkan. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.

Prachtige oude Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vleermuizen/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: 34 x ø 25 cm. In goede staat.

9 Diverse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e - 19e Eeuw. Enkele chips, haarlijnen. Drie onbeschadigd. Afmeting: 19 - 24 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 330 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met zotjes en Geisha. Zes-kantig. Vier schotels, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Teer + doos
Resultaat: 700 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Teer decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal Sprong
Resultaat: 450 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.

2x Rosenthal beeldjes
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse Rosenthal porseleinen figuren. Studio-Line. Ontwerp door Peynet. Tweede helft 20e eeuw. Oortje eekhoorn mist. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram schaal landelijk
Resultaat: 435 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.

7x Oude Chinese borden
Resultaat: 190 EUR

Zeven oude Chinees porseleinen borden. Divers. Eén bord haarlijn. Afmeting: ø 19 - 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 170 EUR

Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel
Resultaat: 90 EUR

Italiaanse Capodimonte-stijl spiegel met opgewerkte bloemen. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 85 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

3x Capucijn kop+schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Capucijner, met binnenin koekoek uit het huis decor. Afmeting: 5,5 x 13,5 cm ø. In goede staat.

3x Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Groot Imari bord, circa 1800, goed. Diepe Imari schotel, haarlijn. Familie Rose bord, gelijmd. Afmeting: ø 21,5 - 24 cm. In matig/goede staat.

Antieke Chinese celadon vaas
Resultaat: 140 EUR

Antieke Chinese celadon vaas met draak rondom. Twee-dimensionaal. Terracotta, geglazuurd. 17e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x ø 15 cm. In goede staat.

Villeroy en Boch visservies
Resultaat: 150 EUR

Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.

Prachtige Familie Verte penselenpot
Resultaat: 2.300 EUR

Prachtige grote oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met rondom figuren in coulissen decor. Zes-tekens bodemmerk + collectie zegels. Afmeting: 19 x ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Imari dekselpotten
Resultaat: 85 EUR

Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselvazen met goud decor en fijne beschildering. Beide beschadigd. Afmeting: 47 x ø 21 cm. In matige staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 20e Eeuw. Eén balustervormige vaas met figuren decor. Eén grote viskom met floraal decor, craquele glazuur en binnenin vis decor. Afmeting: 35 x 32 ø cm. / 30 x 36,5 ø ...

2x Antieke Chinese vaasjes
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vaasjes met Lange Lijs decor. Afmeting: 14 x ø 8,5 cm. In goede staat.

Antiek theeservies, 1900
Resultaat: 300 EUR

Uitgebreid antiek porseleinen theeservies met Chinese Lange Lijs decor. Circa 1900. Gemerkt F. Bestaande uit: 22x kopjes + 22x schotels, 3x melkkan, 9x schalen, 12x borden, 3x suikerpot, 2x koffiekan,...

4x Antieke Chinese kopjes
Resultaat: 65 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kopjes met zotjes. Circa 1800. Eén haarlijn. Afmeting: 3,7 x 6,3 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x 18e Eeuwse Chinese blauwe borden
Resultaat: 110 EUR

Twee 18e eeuwse Kang ci Chinees porseleinen gecontourneerde borden met karpers en tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gelijmd. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijke staat.

Chinese theebus, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 220 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met tuin/insecten decor. Met zilveren montuur. 833/000, met geschulpte rand versierd met graveerwerk en een dop met bolvorm. Haarlijn. Afmeting: H 20 cm. I...

4x 18e Eeuwse Imari borden
Resultaat: 250 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas decor. Twee borden haarlijn + chip. Twee borden gaaf. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 225 EUR

Drie divers Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje aan het wandelen 'Going home', nr. 383. Beeldengroep van ezel met kinderen, nr. 334. Jongen zit in appelboom met hond beneden aan...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 110 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Kerstkribbe met engel en kaarsje, nr. 54. Jongen met cello, nr. 89. Jongen en meisje onder paraplu 'Stormy weather', nr. 71. Jongen met fluit op ...

Zilveren doosje met miniatuur aquarellen, 18e/19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzonder zilveren doosje gevuld met miniatuur aquarellen. Ovaal zilveren doosje met 2 voorstellingen en gravure: ziehet aus und gehet hin mit frieden, act 16 v 36, en de andere zijde: Der konige Bruf...

Broche en tiara, zilver/verguld
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere zilver vergulde tiara en steekspeld, 800/000, van uitgewerkte bloemen, in originele cassette met een vergulde speld met gravure: In Verehrung gew. Eure Nichte Frida Rösicke 9.11.1882 9.11....

Zilveren cello met horloge
Resultaat: 650 EUR

Zilveren miniatuur cello, 900/000, met horloge. Cello versierd met graveerwerk, voorzien van een bewerkte rand en houtinleg bij de snaren. Aan de binnenzijde van de cello zit een zakhorloge, met witte...

Lot divers met zilver (5x)
Resultaat: 150 EUR

Lot divers met een zilveren specerijenbakje, 800/000, met lepeltje, een serveercouvert met zilveren heften met monogram, 800/000, een schoenlepel met zilveren heft, 800/000 en een theekan, plated, van...

Zilveren theelepels (20x)
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met zilveren theelepels, 833/000, 2 series van 10 lepels, met puntbak en opengewerkte steel, MT.: Gretzer Den Haag, 11 cm, en met puntbak en graveerwerk op de steel. MT.: Fa. Moolenberg en Z...

Groot lot plated
Resultaat: 35 EUR

Groot lot plated met diverse messen met o.a. hoornen heften, bakjes, serveerschalen, diverse bestekdelen en een pijpcomfoor.

Lot sieraden
Resultaat: 40 EUR

Sieradendoos gevuld met diverse sieraden met o.a. manchetknopen, parels

Chr. Koelemeijer, Wintergezicht met figuren
Resultaat: 160 EUR

Chr. Koelemeijer. 20e Eeuw. Wintergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 12 x B 16 cm. In goede staat.

Russisch ikoon, Maria met kindje Jezus
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch ikoon. Maria met kindje Jezus. Met koper bewerkt front en geschilderde gezichten. Afmeting: H 22,5 x B 18 cm. In goede staat.

Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren
Resultaat: 50 EUR

Gijs J. Voskuyl, 1946. 1915 - 2004. Vrouwtje van Stavoren. Nr. 68/100. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 20 cm. In goede staat.

Barbizon? Landschap met schaapskudde en herderin
Resultaat: 225 EUR

Rest signatuur. Barbizon? 19e Eeuw. Landschap met schaapskudde en herderin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 26 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogs missie spaarpotten
Resultaat: 140 EUR

Twee vooroorlogse gepolychromeerde gipsen missie spaarpotten met bewegend hoofd na muntinworp. Afmeting; 39 - 35 cm. In goede staat.

Lot emaille voorraadblikken (13x)
Resultaat: 75 EUR

Lot oude/antieke geëmailleerde voorraadbussen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 25 cm. In goede staat.

Lot Chinese figuren (13x)
Resultaat: 225 EUR

Lot van dertien diverse oude Chinese figuren. Kunststof gegoten. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Antiek specerijen kastje
Resultaat: 110 EUR

Antiek Hollands Jugendstil specerijenkastje met keramieken lades. Circa 1915. Afmeting: 45 x 60 x 20 cm. In goede staat.

2x Messing kandelaren
Resultaat: 45 EUR

Twee grote decoratieve messing Barok-stijl kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 66 -73 cm. In goede staat.

Antiek dubbelloops jachtgeweer
Resultaat: 190 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Gesigneerd Eprouyl poudre pyroxylee. Afmeting: L 111 cm. In goede staat.

Blikken speelgoedpaard
Resultaat: 130 EUR

Groot blikken kinderspeelgoed paard. Gelithografeerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Schaakspellen
Resultaat: 650 EUR

Twee schaakspellen. Eén maal Islamitische schaakset met benen schaakstukken en houten schaakbord. Eén maal hoornen schaakspel, Oosters, met houten schaakbord. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm / 12 x 35 x 35 ...

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok
Resultaat: 750 EUR

Oude Jaeger Le Coultre Atmos Constellation klok. Niet werkend. Bovenste glas twee barsten. Behoeft reparatie. Afmeting: 22,5 x 17 x 13 cm. In redelijke staat.

Antieke Franse vuurvergulde pendule
Resultaat: 210 EUR

Antieke Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Religieus. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Craquele wijzerplaat. Afmeting: 40 x 27 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Franse jachtklok
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse eikenhouten gestoken jachtklok met druivenranken decor en emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 60 x 45 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Engelse boekenmolen
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.

Engelse Art Deco stoel
Resultaat: 225 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten Art Deco stoel met bruin leder. Zitting gestoffeerd. Circa 1920. Afmeting: 86 x 71 x 77 cm. In zeer goede staat.

Antiek schrijfbureau met stoel
Resultaat: 230 EUR

Antiek berkenhouten Louis Seize-stijl schrijfbureau met afsluitbare lades door klaplisenen. Circa 1900. Met stoel. Kwaliteitsmeubel. Afmeting: 78 x 114 x 60 cm. / 80 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 360 x 250 cm.
Resultaat: 240 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed in pasteltinten. Floraal decor. Afmeting: 360 x 250 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloesem/prunus decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Lot 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie kop en schotels met peterselie decor en lang lijs. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Eén schotel haarlijn. Vier schotels tuin decor met koekoek...

4x Antieke Chinese kop & schotels
Resultaat: 250 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding. Floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 3,5 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinese Familie Rose schotel
Resultaat: 1.000 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal decor, gecontourneerde omranding en zes tekens bodemmerk. Afmeting: ø 16,5 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Om en Om 40
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.