Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren decanteertrechter
Resultaat: 40 EUR

Zilveren decanteertrechter, 835/000, versierd met parelrand. MT.: C.Bos Amsterdam. ca 65,7 gram. 8x9x7cm. In goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot divers zilver met een tafelkandelaar op ronde voet, 835/000, Grootte ø9x18cm, een gevlochten mandje met hengsel en strik, 925/000, ø11x14cm, op enkele plaatsten los, en 8 diverse lepels, 800/000. ...

12 Zilveren oestervorkjes
Resultaat: 100 EUR

Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...

Gouden ring
Resultaat: 125 EUR

Geelgouden ring, 585/000, rond model met matte lijnbewerking versierd met geslepen ovaaltjes. breedte 6 mm, ø 65. ca 6 gram. In zeer goede staat

Granaat oorknoppen
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Kleine oorstekers in een bloemvorm met een gefacetteerde granaat. ø oorknop7x7mm. ca 0,7 gram. In goede staat

Groot lot sieraden
Resultaat: 50 EUR

Groot lot sieraden met o.a. colliers, oorclips, een horloge en munten.

Gouden jasseroncollier
Resultaat: 180 EUR

Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met een double veeroog en eindoog. ø 2,5mm. 45 cm. ca 10 gram. Wat slijtage. In redelijke staat

Bijbel met zilverwerk
Resultaat: 500 EUR

Bijbel met bruin lederen kaft en zilveren randen en sloten, 833/000. Bijbel, oude en nieuwe testament, met aan de voorzijde en achterzijde een zilveren lijst, opengewerkt met filigrain, knoppen, ranke...

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 450 EUR

Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...

Lot sieraden
Resultaat: 90 EUR

Groot lot met sieraden met diverse gecoate kettingen, kettingen met grote hangers en edelstenen hangers, Alles uit witmetaal.

6 Zilveren onderzetters
Resultaat: 275 EUR

Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 273 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat

6 Zilveren onderzetters
Resultaat: 250 EUR

Set met zes zilveren onderzetters, 835/000, met een ongeslagen rand en een hamerslag patroon. ø 10,5cm. totaal ca 275 gram. MT.: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmund. In goede staat

Zilveren koffiekan
Resultaat: 280 EUR

Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...

Zilveren ijscouvert
Resultaat: 100 EUR

Zilveren ijscouvert, 833/000, met een grote ijsschep en 12 ijslepeltjes, allen met peervormige bak en een steel met waaierdecor. MT.: Fa, J.M. Van Kempen en zonen, Voorschoten, jl.W: 1906. 11,5-21cm....

Brede gouden armband
Resultaat: 925 EUR

Brede geelgouden armband, 585/000, met gevlochten, deels gematteerde visgraat-motieven, voorzien van een bakslot en veiligheid. Breedte 18 mm. lengte 19,8 cm. ca 47 gram. In goede staat

2 Zilveren koektrommels Bonebakker
Resultaat: 900 EUR

Stel zilveren koektrommels, 833/000, een rechthoekige trommel en een ronde trommel voorzien van een scharnierend deksel, versierd met een knerrenrand aan de boven en onderzijde. Winkelmerk: Bonebakker...

Zilveren kan
Resultaat: 350 EUR

Zeer fraaie zilveren snavelkan, 925/000, hoog model met ribben, snavelvormige schenktuit met cannelures en kwabben, geplaatst op 3 bokkepoten met rocailles. Het scharnierende deksel met duimstop is v...

Gouden ring met diamant, Cartier
Resultaat: 320 EUR

Geelgouden ring, 750/000, Cartier, met diamant. Geelgouden ring, bolmodel met in het midden een briljant geslepen diamant in een gladomzetting, ca 0,12 ct. Breedte ring 6 mm. ø 49. ca 4 gram. regnr: 9...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 170 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...

7x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 130 EUR

Zeven diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongetje zit in appelboom, nr. 142. Jongetje met pet en strik 'Lucky Fellow', nr. 560. Jongen op hek met vogel, nr. 111. Jongen en meisje met ma...

4x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 170 EUR

Vier diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Meisje met bloempot en vogel, nr. 17. Jongetje met telefoon, nr. 124. Jongetje op ski's, nr. 59. Jongetje met hond en taart, nr. 9. Afmeting: H 1...

5x Diverse Hummel figuren van Goebel
Resultaat: 140 EUR

Vijf diverse Hummel figuren van Goebel. Bestaande uit: Jongen en meisje maken muziek, nr. 150. Meisje met bloemen en vogeltje, nr. 351. Meisje met paraplu en picknickmand 'Visiting a invalid', nr. 382...

Gerold figuur, Papegaai
Resultaat: 45 EUR

Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Lot antiek Chinees porselein (10x)
Resultaat: 80 EUR

Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

7x Divers oud/antiek porselein
Resultaat: 35 EUR

Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...

Lot Meissen porselein (4x)
Resultaat: 30 EUR

Vier maal Duits Meissen porselein. Floraal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Cakeschaal, onderzetter, schaaltje, en een deksel. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Resultaat: 90 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

6x 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige Kang Xi schotels met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 13 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 850 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met florale en vlinder decor. Afmeting: 33 x ø 16,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 130 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing trekpot met Foo-hond en bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 12,5 x 17,5 x ø 9,8 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 225 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Drie 18e eeuwse vazen met landschap decor, kapot. Eén 19e eeuwse gemberpot met bloesemtakken decor, chips deksel. Afmeting: 14 - 17 cm. In matig/redelijke staat.

3x Empire vaasjes
Resultaat: 170 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen Empire/Biedermeier vazen met landschappen en goud decor. Twee vazen haarscheur. Afmeting: 20 - 27 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 18e Eeuwse trekpot, kapot. Wijnflacon, kapot. Vaasje, circa 1900, kapot. 2x capucijner kop + 1x schotel, chip kopje. 18e Eeuws bord, kapot. Chinese capucij...

3x Chinese vazen
Resultaat: 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen Kantonese vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schotel
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met floraal decor. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese Cargo porseleinen borden met floraal decor. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

10x Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Tien delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Drie kopjes, alle drie hebben chips. Zeven schotels, twee maal haarscheur, één maal chip. Onder andere Kang Xi. Afmeting: 8 - 12 c...

4x 18e Eeuwse Chinese papborden
Resultaat: 80 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen papborden met tuin decor. Drie met haarlijn/beschadigingen. Eén goed. Afmeting: ø 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek porselein, Chinees/Japans
Resultaat: 400 EUR

Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...

Oude Capodimonte piedestal
Resultaat: 60 EUR

Oude Capodimonte keramieken handbeschilderde piedestal. Voet gelijmd. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In redelijke staat.

45x Antieke borden (divers)
Resultaat: 70 EUR

Vijfenveertig stuks diverse antieke porseleinen borden. Onder andere: Japan, Satsuma, Meissen. 19e - 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: ø 18 - 23 cm. In goede staat.

Prachtige Oude Chinese sierschotel ø 35,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...

Oude Chinese celadon wijncup
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinese celadon wijncup met vogel en bloesemtakken. Afmeting: 9 x ø 11 cm. In goede staat.

5x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 60 EUR

Vijf maal 18e eeuws Chinees porselein. Divers. Beschadigd of haarlijn. Afmeting: 22 - 24 cm. In matige staat.

Chinese celadon ribvaas
Resultaat: 600 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen celadon vaas met ribbels en bodemmerk. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees schenkkannetje
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Amsterdams' Bont schenkkannetje met deksel. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Lot Delfts (6x)
Resultaat: 60 EUR

Zes maal Delfts porselein. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee kaarskandelaren met figuren bij bron. Twee inktpotten figuren met melkkan, één voet gelijmd. Eén penhouder. Eén strandstoel. Afmet...

3-Delig 18e eeuws Delfts kaststel
Resultaat: 350 EUR

Zeldzaam drie-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel met chinoiserie beschildering van Hollanders. L.P.K. Chips + restauratie. Afmeting: H 36 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

18e - 19e Eeuwse Chinese kom
Resultaat: 120 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen capucijner kom met Familie Rose floraal decor. Afmeting: 7 x ø 14,5 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 275 EUR

Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.

6x Oud/antiek Chinees jade
Resultaat: 225 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees jade. Amuletten et cetera. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

3x Antieke Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden met blauwe decors. Afmeting: ø 25 - 26 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 325 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met bewerkt blauw glazuur en Familie Rose floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: 20 x ø 12 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 275 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met ranken decor en bodemmerk. Zes tekens. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

4x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Onder andere: Kang Xi, 2x Familie Rose. Eén bord onbeschadigd. Afmeting: ø 19,5 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Lot eierschaal porselein (19x)
Resultaat: 375 EUR

Lot oud Chinees porseleinen kop en schotels met chicken decor. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x 19e Eeuwse kop en schotel, beschadigd. 11x Schotels, 20e eeuw. 6x Kopjes, 20e eeuw. Enkele chips bij sc...

Colenbrander Ram schaal
Resultaat: 650 EUR

Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Barsten decor. Model nr.: 27. Afmeting: H 4 x ø 24,7 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Spichtig + doos
Resultaat: 650 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Spichtig decor. Model nr.: 7. In doos. Afmeting: H 22 x ø 12,5 cm. In goede staat.

Goebel beeld, Flamingo's
Resultaat: 70 EUR

Groot Duits porseleinen Goebel figuur. Twee flamingo's. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Hummel figuur, 1930
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel figuur. Nr. 51/0 Germany. Circa 1930. Jongen met mand. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees eierschaal kop/schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijftien delen divers antiek Japans/Chinees eierschaal porselein. Gemerkt. Twee maal haarscheur. Eén gelijmd. Twee met chip. Afmeting: 8 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Chinese dekselpotjes
Resultaat: 70 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen republikeinse dekselpotjes met zilveren monturen. Bodemmerk. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 10 - 12 cm. In goede staat.

Antieke wandschotel, 1915
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke polychrome platelen wandschotel. Gouda Holland. Nr. 1165/30 M.P. P.A. Circa 1915. Afmeting: ø 30 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas Hol 39
Resultaat: 475 EUR

Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 70 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau, 1920
Resultaat: 42 EUR

Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.

Chinees Familie Rose bord
Resultaat: 340 EUR

Oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.

2x 17e - 18e Eeuwse Chinese schotels
Resultaat: 110 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.

3x Chinees porselein
Resultaat: 325 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Kleine Chinese Familie Rose vaas met herten en bodemmerk, goed. Twee Familie Rose kopjes met schotels, Lange Lijs met zotjes, 19e eeuw, beschadigd. Afmeting...

Antieke Majolica schaal, 1915
Resultaat: 70 EUR

Antieke Majolica schaal met floraal/libelle goud decor. Jugendstil. Circa 1915. Gemerkt Fischer Budapest. Afmeting: 15 x ø 20 cm. In goede staat.

17e Eeuws Chinees bord
Resultaat: 180 EUR

17e Eeuws Chinees kraakporseleinen bord met kostbaarheden decor. Haarlijn. Afmeting: 6 x 21,8 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke hoge Imari (wijn)cups
Resultaat: 75 EUR

Twee antieke hoge Imari (wijn)cups op hoge voet. Floraal decor. Beide chip. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.

6x 18e Eeuwse Chinese kop en schotels
Resultaat: 150 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Vier kopjes goed, twee beschadigd. Vijf schotels goed, één beschadigd. Afmeting: 5 x ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Chinese Quan Yin
Resultaat: 240 EUR

Oude Chinees porseleinen Quan Yin met zegelmerken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Oud/antiek Chinees celadon vaasje
Resultaat: 280 EUR

Oud/antiek Chinees porseleinen celadon vaasje. Acht-kantig. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 375 EUR

Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin, goud decor. Drie borden goed. Drie borden beschadigd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Colenbrander Ram vaas Wildzang
Resultaat: 2.400 EUR

Grote antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Wildzang decor. Model nr.: 6. Afmeting: H 29 x ø 13 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 450 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...

3x Glaswerk, divers
Resultaat: 50 EUR

Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen zeilboot. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.

2-Delige odeurflacon
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere tien-vlaks geslepen twee-delige blauw-glazen odeurflacon. Voorzien van een verguld montuur met doppen, compleet met geslepen binnenstopjes. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Kunstglazen vis op basement
Resultaat: 40 EUR

Kunstglazen vis op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Resultaat: 50 EUR

Copier Leerdam glazen vaas met dikke bovenrand. Uit 1938. Dikwandig + bodemmerk. Afmeting: 15,5 x 10,5 ø cm. In goede staat.

Antieke glazen theedoos
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse blauw-glazen theedoos met messing slot. Geen sleutel. Chip bodemrand. Afmeting: 12 x 10 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beeld Napoleon Bonaparte, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antiek beeld Napoleon Bonaparte. Gepatineerd gips. Circa 1900. Afmeting: 44 x 47 x 20 cm. In goede staat.

2x Boeddha figuren
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. China, Thailand. Afmeting: 16,5 - 22 cm. In goede staat.

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd
Resultaat: 30 EUR

Antiek uit notenhouten boomstam gestoken Jezus hoofd. 19e Eeuw. Afmeting: 33 x 22 x 20 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek Chinees bronzen figuur. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Chinese bronzen boeddha
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha met zegelmerk en swastika teken. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Theo Germann, Naakte dame
Resultaat: 2.200 EUR

Groot bronzen tuinbeeld door Theo Germann. 1924 - . Titel: Ate. Naakte dame. Afmeting: H 139 cm. In goede staat.

2x Perzische kleden
Resultaat: 130 EUR

Twee oude rood-blauwe Perzische kleden. Afmeting(en): 90 x 97 cm + 100 x 99 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 163 x 113 cm.
Resultaat: 120 EUR

Rood Perzisch kleed met florale decor. Recentelijk gereinigd. Afmeting: 163 x 113 cm. In zeer goede staat.

Oosters bidkleed, 228 x 85 cm.
Resultaat: 60 EUR

Lang Oosters bidkleed met zeven coulissen. Afmeting: 228 x 85 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 240 x 168 cm.
Resultaat: 75 EUR

Oud Perzisch kleed. Blauw/roze/grijs. Afmeting: 240 x 168 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 245 x 170 cm.
Resultaat: 240 EUR

Groot oud Perzisch vloerkleed met floraal decor. In de kleuren: Oker, blauw en zwart. Afmeting: 245 x 170 cm. In goede staat.

Trumeau (koloniaal)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.