Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur
Resultaat: 180 EUR

Antiek bronzen figuur. 19e Eeuw. Romein met kort zwaard. Afmeting: 11 x 14 x 8 cm. In goede staat.

Gouden hanger met camee
Startprijs 110 EUR

Geelgouden hanger/broche, 750/000, met camee. Hanger/broche met een ovale rand versierd met getorst draad bezet met een schelpcamee met fraai gesneden damesportret. 26x34mm. ca 5,1 gram. In goede staa...

Groot Hollands stuurwiel
Startprijs 200 EUR

Zeer groot Hollands mahoniehouten scheepsstuurwiel. Dubbelman Slikkerveer. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 156 cm. In goede staat.

Hanger groot stuk barnsteen
Startprijs 150 EUR

Zilveren hanger, 835/000, met groot stuk barnsteen, 9x4x3cm. ca 47,4 gram.

50x Houten borden standaards
Resultaat: 80 EUR

Vijftig stuks oude houten borden standaards in doos. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Terracotta plaquette, 1890
Startprijs 140 EUR

Antieke terracotta plaquette met Arabier. In kopergeslagen omlijsting. Circa 1890. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

3 Zilveren auto's
Startprijs 250 EUR

Drie zilveren auto's op basement. 835/000. Een ford uit 1903, een Rolls Royce uit 1909 en een Renault uit 1907. 13x10x9cm en 2x 12x7x7cm. Dak van de Ford zit wat los, verder in goede staat

Art Deco lampje 'Walrus'
Resultaat: 50 EUR

Tweedelig Art Deco marmeren lampje in de vorm van een walrus. Walrus wordt van binnenuit verlicht. Afmeting: 15 x 20 x 9 cm. In goede staat.

Swarovski druiventros 011864
Resultaat: 45 EUR

Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...

3x Swarovski: 181317, 247759 en 013916
Resultaat: 30 EUR

Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...

Meerschuim tabakspijp
Resultaat: 70 EUR

Oude Duitse meerschuim tabakspijp met jachthond en vogel. In lederen foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.

2x Vergulde bronzen kaarskandelaren
Startprijs 325 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaren met kinderen. Historisme. Circa 1880. Eén arm gerepareerd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas, 1930
Resultaat: 380 EUR

Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Kapitale Delftse Fayence vaas
Resultaat: 375 EUR

Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos, 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke ronde bakelieten dekseldoos met handbeschilderd landschappelijk decor met mensen in vergulde rand op deksel. Circa 1900. Afmeting: ø 7,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Benen ruggenkrabbers
Resultaat: 45 EUR

Twee handgesneden benen ruggenkrabbers aan houten stelen. Afmeting: L 44 cm. In goede staat.

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 170 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee schotels 18e eeuw met decour in coulissen, twee minimale chips. Vier kopjes met decor in coulissen. Twee kopjes, minimale chip. Afmeting: 5 x ø 1...

9x 18e Eeuwse Chinese Imari schotels
Resultaat: 160 EUR

Negen stuks 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen schotels met floraal/goud decor. Twee gaaf, zeven minimale chips randglazuur. Afmeting: 11 - 12 ø cm. In goede staat.

6x Wandkandelaren
Resultaat: 35 EUR

Zes antieke bronzen kaarskandelaren. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 20 - 24 cm. In goede staat.

7x Antiek Zwiebelmuster
Resultaat: 60 EUR

Zeven delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Gemerkt H. Circa 1900. Bestaande uit: botervloot, eierhouder, bonbonschaal op voet, vier schalen. Eén schaal met barst. Afmeting: 15 - 32 cm. In redel...

2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude/antieke polychrome Franse Fayence kaarskandelaren. Monogram/1720 France. 20e Eeuw. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.

Lot decoratieve artikelen
Resultaat: 75 EUR

Lot oude decoratieve artikelen. Divers. Onder andere: Consoles, houtgestoken figuren et cetera. Afmeting: 10 - 36 cm. In redelijk/goede staat.

Blaker + potje, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

18e - 19e Eeuwse messing blaker en twee kristallen inktpotjes met zilveren monturen. Afmeting: 8 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 30 EUR

Electrische wit porseleinen tafellamp met messing. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 x ø 40 cm. In goede staat.